Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan tudom felvinni a...

Hogyan tudom felvinni a kalocsai mintát a ruhámra, hogy aztán ki tudjam hímezni?

Figyelt kérdés
Valami praktikus, egyszerű módszer kellene, amivel itthon én fel tudom rajzolni a motívumokat. Nincsenek spéci eszközeim, sem olyan kézügyességem, hogy csak úgy fel tudjam rajzolni. Nyomtatott vagy átrajzolt képről kellene dolgoznom... Farmerről lenne szó és egyéb anyagokról..

2012. máj. 29. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Indigó papírral könnyen fel lehet vinni a világosabb anyagra. Barátnőm úgy csinálta hogy lerajzolta a mintát egy sütőpapírra majd kilyukasztgatta a kontúr vonalaknál és grafittal beszórta majd az a minta megtapadt az anyagon és akkor már tudta csinálni a hímezést.
2012. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukám is régen mindig indigóval csinálta.
2012. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minthogy ez lesz az idei/eljövendő divat,

ez nagyon jó ötlet!!!!!


Nicol Kidmanon úgy állt az a ruha, mint a legutolsó otthonka...

2012. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, nekem szélesebb csípőm és nagyobb utánfutóm is van, mint a színésznőnek, meg tudni is fogom, mit viselek :) Köszönöm szépen! Az indigós verzió tetszik, remélem, nem fogja megfogni a blézerem... mármint ott, ahol nem kellene...
2012. máj. 30. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
azt utána kimosod!
2012. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!