Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetováltatnál magadra színes...

Tetováltatnál magadra színes kalocsai mintás motívumokat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Aztán kimennék egy parkba, karikás ostorral pattogtatni. Ha már sokan figyelnek, szép lassan leengedném a kacagányom, hogy mindenki lássa csodás tetkómat.
2012. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem érdekelne, hogy teljesen hülyének néz majd mindenki aki látja, és nekem annyira tetszene, hogy kihagyhatatlannak érezném, akkor igen.


Amúgy népi motívumos pólót se vennék föl.

2012. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Ez most éppen divat, de ahogy az az ilyen divatokkal lenni szokott, egy idő után gagyi lesz. Nem azt mondom, a népviselettel nincs semmi bajom, de most éppen a csapból is ez a kalocsai folyik, egy-két év múlva éppen ezért elég elcsépelt lesz.

Ha valakinek nagyon bejön ez a divat, és ilyen ruhákat, cipőket, ékszereket hord, azzal semmi gond, de egy tetoválás más kérdés, azt nem lehet csak úgy levenni, ha kimegy a divatból.

2012. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tetováltatnék. De a csicsás dolgokat eleve nem szeretem, ez pedig túl csiricsáré.
2012. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem vonz.

Elég tetovált vagyok, de csak az megy rám, ami számomra fontos.

22/L

2012. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.De mást sem! Bár semmivel sem rosszabb, mint a "ribancrendszám" meg a többi nonfig vacak.
2012. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem van,csak fekete-fehér

28n

2012. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen.
2012. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!