Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nem késő elkezdenem a néptánco...

Nem késő elkezdenem a néptáncot 17 évesen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
De, jobban teszed ha valami értelmesebb időtöltést választassz.
2012. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
azt mondjak a nagyok, soha sem keso elkezdeni, na ha ebbol kiindulsz, rajosz h a kerdesed folosleges.
2012. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem késő. Ha érdekel valami, és tetszik, teljesen mindegy, hogy mikor kezded el, csak csináld.


Off

Az első válaszolóval csak az a baj, hogy fogantatásának éjjelén a szülei nem egy néptáncestre mentek inkább...

2012. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Táncolni kezdeni - aztán folytatni, a saját örömünkre és másokéra - soha nem lehet késő. A néptánc pedig kincs..ki nem akarna gazdagodni?:-)

Kezdd el minél előbb. Meglátod, mi mindent kaphatsz általa.

2012. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én 6 évig jártam és ha jó a tanárod elég könnyen elsajátíthatod a táncot.
2012. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
táncolok és nagyon szeretem. ugyan fiatalabb vagyok, de szerintem sose késő.néha cikiznek miatta, de akár akarják akár nem az ő ük szüleik is csinálták. és gyönyörű művészet
2012. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Soha nem késő!!Nagyon szeretem!!!
2012. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem késő. Magam is 17 évesen kezdtem. 8 évig tagja voltam egy budapesti néptáncegyüttesnek. Jó társaság volt, sokat utaztunk, buliztunk és persze megismerkedtünk a csodálatos magyar népi kultúra egy kicsiny szeletkéjével. Mindennek már több, mint 20 éve. Ma is olykor összejövünk, zenekart szervezünk, táncolunk, elnosztalgiázunk...

Csekély "mellékhatás": a lányom profi néptáncosnak készül, ha kiöregszik néptánctanár szeretne lenni.

Sok ismerősöm felnőtt fejjel (vén trottyok) kezdte elsajátítani, van, akinek egész jól megy.

Egyszóval: sosem késő

2012. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem késő, a mi csoportunkban vannak nálad 5-6 évvel idősebbek is. Megéri néptáncolni én 1 éve táncolok és nagyon szeretem.:) 14/L
2012. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!