Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lehetséges megtanulni úgy...

Lehetséges megtanulni úgy fingani, hogy füttynek hallatszon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 09:31
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
71%
Persze Tibetben ezt tanítják, csak az a baj, hogy 10 évnyi tanulás a titka és meg kell találnod a lelki békédet. Ezt nevezik fing-sui-nak. Nem csak, hogy sípolni, de akár dallamokat is el tudsz majd fingani. Sőt hallottam olyan szerzetesről, aki zongora hangon tudott szellenteni, de asszem sajna már meghalt, így nem tudja tovább adni a tudást.
2011. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek hülyeség a kérdés, akkor ne irogassatok ide még több hülyeséget. A kérdést nagyon komolyan gondoltam, és hadd válaszoljon az, aki tudja a választ.
2011. aug. 29. 11:22
 13/22 anonim válasza:
Nem fogod fel, hogy nem lehet? Komolyan kérdeztél egy oltári nagy baromságot. Nem lesz értelmes válasz, mert erre nincs. Tanulj meg inkább valami értelmes dolgot. Fingással fütyülni úristen. És még be vagy sértődve, hogy nem vesznek komolyan. Ne legyél már ekkora gyökér.
2011. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A plasztikai műtét az egyedüli megoldás amivel szándékosan elérheted ezt, főleg úgy hogy utána ne szarj be minden fingásnál.
2011. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Most itt két ellentétes válasz volt. Akkor a plasztikai műtét egy megoldás? És ilyent hol vállalnak?
2011. aug. 29. 13:59
 16/22 Viszkok Pál válasza:
hogy fütyülni, azt nem tudom, de a gégeműtéteseknek több országban tanítják a végbélszél beszédet és ez nagyon is komoly
2011. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Na, végre egy komoly válasz. Köszönöm.
2011. aug. 29. 18:41
 18/22 Nagyfater ***** válasza:
Természetesen lehetséges. Az emberi elme és akarat nem ismer határokat és nem ismer lehetetlent. Példa rá ez a kérdés is...
2011. aug. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Légyszi ne irogassatok már ide, csak ha érdemben hozzá tudtok szólni. Érdekelne kicsit bővebben ez a végbélszél beszéd, mert nem találom a neten. Mi az angol fordítása?
2011. aug. 30. 08:29
 20/22 anonim ***** válasza:
Az csak egy vicc volt. Mondjuk nem az enyém, mert én a komoly válaszolókat adó vagyok.
2011. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!