Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen valami tekintélyem tornaórán? Elegem van az egészből.

Figyelt kérdés

Utálom, hogy tesiórán állandóan beégek. Főleg a csapatjátékoknál. Nem vagyok teljesen elveszve, csak azt utálom, amikor mások előtt kell szerepelnem. Én vagyok a legkisebb, legvéznább az osztályban és már k*rvára unom, hogy gyakran közröhej tárgya vagyok. Tehetek én arról, hogy nem nőttem meg híztam meg 18 éves koromra??!! A kosár és a foci többnyire a kétméteres osztálytársaim fantasztikus remekeléseiről szól. Már alapból a karjuk kétszer akkora, mint az enyém. Mi a rákért kell lenézni valakit azért, mert kisebb?! Nagyon hülyén érzem magam, annyira gyereknek nézek ki mások mellett. Magamhoz képest erős vagyok, de nem túl látványos az izomzatom. Utálom az összes benga, sörivó, gyúrós csajozógépet. Sok koraérett barom. A tanár is néha leéget, ennek ellenére őt nagyon bírom, meg mindenki más is. De a tesiórán állandóan kisebbségi érzéssel küzdök. Mi a francot kéne csinálnom?

Azzal meg ne jöjjön senki, hogy gyúrjak meg hízzak meg. Kb. olyan ez, mint a 150 kilós embernek azt modnani, hogy fogyjon le. Vagy a sántának, hogy növesszen lábat.


2011. jan. 23. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szóval csak annyi a bajod, hogy kosarazásban hosszabbak a kezeik? Meg fociban a lábaik. Attól még lehetsz ügyes, fürge. Légy az, (tudom mondani nem annyira nehéz, mint megtenni, de) gyakorolhatnád például a kosárra dobást. Kisebb lábakkal többet kell futnod, tehát egyértelműen erre sem ártana minden nap edzened(kocogás, hogy szokjad).

Amúgy csapatjátékokban pedig "találd meg a szereped". Ha nem megy a sztárcsatárság, legyél hátvéd, vagy középjátékos aki adja a gólpasszokat.

2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, és azt írtad az eszeddel tűnsz ki. Akkor gondolom legalább harmadikos vagy a sulidban. De valószínűbb hogy már negyedikes.


Gondolj arra, hogy hamarosan vége ennek is. A középsulis idő egy borzalom, a többség tudod milyen... Meg hát van aki a kamasznál is kamaszabb. Meg leégetni egymást mindennapos téma, ez folyik mindenhonnan.


Én is utáltam, nem is jöttem ki senkivel tesin. Most vagy megpróbálod felmentetni magad, vagy bejársz és kibírod ezt az ált. heti 2 órás tantárgyat.


Már a nagy részén túl vagy.


Sok sikert!

2011. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: persze, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy az egyetem bármivel jobb lesz-e. Szóval ez a probléma túlmutat a középsulin, mert alapból kicsi vagyok és béna.
2011. jan. 29. 11:14
 14/14 napietus ***** válasza:
valamit mindenképp kezdj el komolyan sportolni, mert ha nem, nemcsak társadalmi problémáid lesznek. a tizenéves kori rendszeres testmozgás nagyon fontos, ilyenkor alakul ki az izomzat, ilyenkor fejlődik a test. rengeteg későbbi egészségügyi problémának elébe mész, ha most sportolsz. mi lenne, ha pl. úsznál? megerősödsz tőle, és különösebb ügyesség sem kell hozzá.
2011. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!