Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen valami tekintélyem tornaórán? Elegem van az egészből.

Figyelt kérdés

Utálom, hogy tesiórán állandóan beégek. Főleg a csapatjátékoknál. Nem vagyok teljesen elveszve, csak azt utálom, amikor mások előtt kell szerepelnem. Én vagyok a legkisebb, legvéznább az osztályban és már k*rvára unom, hogy gyakran közröhej tárgya vagyok. Tehetek én arról, hogy nem nőttem meg híztam meg 18 éves koromra??!! A kosár és a foci többnyire a kétméteres osztálytársaim fantasztikus remekeléseiről szól. Már alapból a karjuk kétszer akkora, mint az enyém. Mi a rákért kell lenézni valakit azért, mert kisebb?! Nagyon hülyén érzem magam, annyira gyereknek nézek ki mások mellett. Magamhoz képest erős vagyok, de nem túl látványos az izomzatom. Utálom az összes benga, sörivó, gyúrós csajozógépet. Sok koraérett barom. A tanár is néha leéget, ennek ellenére őt nagyon bírom, meg mindenki más is. De a tesiórán állandóan kisebbségi érzéssel küzdök. Mi a francot kéne csinálnom?

Azzal meg ne jöjjön senki, hogy gyúrjak meg hízzak meg. Kb. olyan ez, mint a 150 kilós embernek azt modnani, hogy fogyjon le. Vagy a sántának, hogy növesszen lábat.


2011. jan. 23. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

az, hogy sánta, nem jelenti, hogy nincs lába... na mindegy


ha testileg ilyen vagy, azzal sok mindent nem tudsz kezdeni.

esetleg maradj észrevétlen, és próbálj elvegyülni

2011. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

"Kb. olyan ez, mint a 150 kilós embernek azt modnani, hogy fogyjon le. Vagy a sántának, hogy növesszen lábat."


A 150 kilós ember lefogy, ha akar (kicsit nehezebb dolga van, ha ez a betegsége).

Jómagam is vézna voltam, pedig ettem rendesen. Aztán gondoltam egyet és megdupláztam az ételadagomat. Ezzel párhuzamban elkezdtem thai box edzésre járni. Sikerült 13 kilót híznom. Csak akarat kérdése volt. :)

2011. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem akarsz kondiba járni akkor nem tudom mit mondani. Ha 18 évesen alacsony vagy akkor a magasságod nem nagyon fog változni.

Azt tudom tanácsolni hogy intézd el hogy gyógytesis legyél akkor nem kell az osztálytársaiddal tesizned.

2011. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
legyél okosabb mint a sörívó kétméteres csajozogépek!Tűnj ki az eszeddel!
2011. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Gyúrjál, és hízzál meg! (Miért mégis mit vársz mit írjunk?) Én is pontosan ilyen voltam mint te, a tornasorban mindig a legutolsó, legvéznább stb. Aztán elkezdtem gyúrni. Addig azt hittem lehetetlenség, hogy én hízzak, hát tévedtem. Gyúrás + tömegnövelő + sok kaja. 60kg-ról felhíztam 81-re, és most már nem én vagyok a legkisebb/véznább stb. Akaraterő kérdése, egyáltalán nem olyan nehéz dolog megváltozni, mint sok ember elképzeli.
2011. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
bár a testmagasságodat (sajnos) nem birod befolyásolni, az alakodat, tömegedet nagyon is!
2011. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"legyél okosabb mint a sörívó kétméteres csajozogépek!Tűnj ki az eszeddel!"


Megtörtént.


A gyúrás jó ötlet, viszont tömegnövelőt nem akarok szedni. Nem bízom ezekben a dolgokban, bár tudom, hogy sokan használják.

2011. jan. 24. 15:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne is szedj olyanokat. Maximum akkor, ha gyógyszerárban veszed. Máshol nem tudni mit adnak...

De a hízáshoz meg felesleges, csak egyél többet és sportolj valamit. Pl.: úszás: szinte minden izmot megmozgat. Valamilyen küzdősport (karate, thai box): nem csak fizikailag, hanem szellemileg is képezheted magad. :)

2011. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 napietus ***** válasza:
igazuk volt, akik írták, hogy erősödj egy kicsit. de az ügyességedet is fejlesztheted. nézd meg a sportközvetítéseken, hány jó csatár viszonylag kis növésű? ha ügyes vagy, kompenzálni tudod a sportban a magasságodat és az önbizalmad is megjön ettől. ez pedig csak gyakorlás kérdése (meg tehetségé, de gondolom nem ebből akarsz élni, egy bizonyos szintig meg bőven elég a szorgalom).
2011. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 csaby71 válasza:
Ha mindenáron sportolni akarsz, kezd olyan sportot amihez jó a kis testmagasság: box, torna, erőnyomó...és többet ésszel...
2011. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!