Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Sok magyar-cigány vegyesházass...

Sok magyar-cigány vegyesházasság, vagy együttjárás van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Láttam már magyart és cigót együtt...

De szerintem a házasságig nem sokan jutnak el. Egyik rokonom is járt cigánnyal, próbálta a környezete jóhiszeműen kezelni. Végül szakítottak, nem a rosszallás miatt, egyszerűen kiderült, hogy retek nagy bunkó volt a...cigány. Persze történhetett volna ellenkezőleg is, nem feltétlen kell emiatt rögtön következtetéseket levonni (mondjuk lehet).

2010. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha csak egy is van, már az is túl sok.
2010. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy vörös csaj rá van izgulva egy cigóra XD Én tanúsíthatom, de többről nem tudok...
2010. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 baranyi kálmanné ***** válasza:
86%
Szernittem mindegy hogy, milyen csak rendes legyen mert ha bunkó azt úgy is észre veszed és ott hagyod.
2010. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Vegul is mennyi magyar-magyar hazassag vegzodik valassal? Ha valaki szarmazas alapjan valogat es nem az embert nezi azzal sajat magarol allit ki szegenysegi bizonyitvanyt, ha meg a csaladnak, kornyezetnek nem tetszik mi van? Nem a csaladojanak es kornyezetenek keres part egy normalis ember hanem maganak!!!
2010. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

ha egy magyar összeházasodik egy cigánnyal akkor hiába hogy minden szép és jó az elején egy idő után kiütközik h cigány és lehet h már késő annak a magyarnak lépni mert lehet h van gyerek és akkor már végleg vége annak h könnyen kilépj a kapcsolatból...

személy szerint nekem ha "vénlány" maradnék akkor se kellene cigány

én soha nem értettem ezeket az szép, okos magyar lányokat és fiúkat hogy mehetnek hozzá a legkoszosabb, legbűzözőbb, aljanépe cigányokhoz....

és az a legszomorúbb az egészben h ők is olyanok lesznek...

és egyik családja sem fogja elfogadni a másikat...

a cigány azért nem a magyart mert "áhh magyar, választhattál volna magadfajtát"...

a magyar meg is ugyanezért h "pont cigányt kellett választani amikor annyi értelmes fiú/lány van és pont ő kellett neked"...

egy szó mint száz...a mondás is így tartja: "suba a subához, guba a gubához"...

2010. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Phoney ***** válasza:
100%

Borsodban lakom, a láthatóan alsó/munkásosztálybeli magyaroknál aránylag gyakran látni ilyet (főleg fiúknál).


A házasságokról nem tudok, de időnként olyanról is hallani.

2010. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
27%

Tökmindegy mennyi ilyen van... amelyik magyar erre vetemedik, az ugyanolyan korcs lesz mint az a redvás kis cigány akivel összejött.

És az elcigányosodott magyart nem kéne magyarnak tekinteni... Ciánt nekik.

2010. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Vannak értelmes, normális cigány fiatalok is, ahogy a "magyarok" között is vannak bőven koszosak, tanulatlanok, munkakerülők, alkoholisták, tolvaj gazemberek. A magyart azért tettem idézőjelbe, mert a cigányok is éppen olyan magyarok, mint a fehérebb bőrű lakosság. Nekem pl egy idetelepült nigériai, aki szeret itt élni, nagyobb magyar, mint azok, akik árpádsávos zászló alatt vonulnak, és döngetik a mellüket, hogy "ők mekkora nagy magyarok, hazafiak."

Sajnos kis hazánkban nagyon elszaporodott az agymosott, gyűlölködő emberek száma, jobb lenne, ha inkább ők hanyagolnák a szaporodást, mert elég belőlük.

2010. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
amelyik cigánynak nemtetszik ami itt történik vele, el lehet innen ballagni
2010. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!