Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Részegen balesetet okozó Stoh...

Részegen balesetet okozó Stoh András már nem fog szerepelni az új Nemzeti Színházban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 21:06-os!

Elismerésem az irodalmi stílusod iránt! te pl. feddhetetlen vagy?! Ha igen, úgy elnézést! Újra felteszem a kérdést az ilyenek miatt: te ott voltál?! Netán videó felvételt készítettél? Vagy csak arra hagyatkozol, amit a szent és sérthetetlen Média kürtöl világgá?! Ha igen, sajnállak!

Továbbra is mindent vegyél kp.-nek, amit újságból olvasol!! Így tuti biztos reális világképed lesz! És véletlenül se legyen Saját véleményed!

Várom válaszod, csak előbb várd meg, mit ír a ..szava!!!

2010. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Nézd lehet itt háborogni, nem szeretnék sem a Stohlal sem egyéb részegen autót vezető sofőrrel az úton találkozni.

Meghagyom ezt az élményt neked vagy egy hozzád közelállónak és akkor meglátjuk hasonló hevesen véded e a sofört .

De egyébként nem a médiából, hanem maga Stohl András ismerte el már életében nem először hogy ittasan okozott balesetet. És a vállát is ő vonta meg (András, tanultál az esetből? kérdésre). Úgyhogy még reménykedhetsz, hogy a gyerekedet, édesanyádat pont ő fogja halálra gázolni, és akkor majd gyakorolhatod "ugyan már senki nem feddhetetlen."

2010. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2010.05.23. vasárnap 16:36. keltezésű válasz írójának.


Drága Barátom!


Nézd el nekem kérlek, hogy a szent és sérthetetlen ECHO és HírTv munkatársainak jóvoltából szereztem tudomást az esetről, és merészeltem készpénznek venni a hírekben elhangzottakat!

Tudod vakmerően ráhagyatkoztam ezekre az információkra, miután ott közölték, hogy a férfit már előállította a rendőrség, és megerősítést nyert a drog és alkohol együttes fogyasztása, valamint fennált, mint olyan a baleset sértettjével szembeni cserbenhagyás.

Na most, ha valami kifogásod van, akkor azt mint tényt közöld! De kérlek ne hamarkodd el azt a vádirat ismertetése előtt, hovatovább esetleg várd meg a jogerős bírósági ítéletet, nehogy fenálljon a tévedés veszélye, melynek okán kiderül részedről a bulvársajtóból való ismeretszerzés ténye. Az a leghangosabb, akinek a háza ég - szokták volt mondani. Ennek kapcsán fel kell világosítsalak, hogy amire célzol, olyasmit több éve olvastam utoljára egy "CKM" nevezetű parasztvakító magazin formájában/lapjain.

Bátran közölhetem feléd kedves polgártársam, hogy nem mindössze olvasom több tudományban a szakirodalmat, hanem írom.

Néha pszichológiai jellegű önszórakoztatás gyanánt elvetődöm erre az oldalra, hogy figyelemmel kíséreljem (és jót mulassak) ezen ország derék polgárainak mentális állapotán. Tisztelet a kivételnek! Nézd el e perverziómat!

Sajnos el kell mondanom, rettentő rossz emberismerő vagy, az alapján amilyen, -mondhatni- diagnózist felálítottál szellemi színvonalamról.

Most ami lényegi kérdésedet illeti, illetőleg annak fő tartalmi elemét, nevezd meg kérlek, mely értelemben gondoltál feddhetetlenségre!


Amennyiben drog és alkohol befolyása alatti ittas vezetés, neadjisten' ebből származó közlekedési baleset okozása, hovatovább annak gyanúja, hogy még el is menekülök a helyszínről - a lelkiismeret teljes hiányában -, akkor legyél kedves magadnak választ adni!


További szép napot/estét!



D.B.

2010. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos drogozott is. kemény kábítószer: heroin
2010. máj. 25. 11:50
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintemmeg fog és a viselkedéséhez illő szerepet fog játszani.
2010. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!