Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Részegen balesetet okozó Stoh...

Részegen balesetet okozó Stoh András már nem fog szerepelni az új Nemzeti Színházban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Stohl Bucit remélem egyhamar nem engedik színpadra. Nem érdemli meg.
2010. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
tegnap kapott vastapsot a Tartuffe után. Úgyhogy szerepel a színpadon. Hogy a jővő mit hoz?
2010. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Médiában szereplő emberekre nem vonatkoznak a törvények...

Csak ránk a poór népre!

2010. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
remélem, nem ússza meg :)
2010. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
68%
Reméljük fog szerepelni:D
2010. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Akár milyen is Stohl a magá életben jó színész. Bármilyen más foglalkozásút kirúgnak a munkahelyéről, ha jól végzi a munkáját, mert részegen vezet??w
2010. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többek közt a soföröket, rendőrőket, vizsgabiztosokat, oktatókat. Értelemszerűen, hiszen a jogosítványát biztos bevonják.

És ha börtönbe kerülnek, hiszen ne felejtsük el ennek azt hiszem letöltendő is lehet a büntetési tétele (de szerintem már felfüggesztettel) sem kaphat valaki erkölcsit és akkor az összes olyan állásból, ahova erkölcsi szükséges. Bár ebben nem vagyok biztos. De ha valaki letöltendőt kap, nem hiszem hogy fenntartják az állását akár egy percig is.

2010. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi van srácok? Ítélkezünk? Okosak vagyunk?! Tán ott volt bárki is közületek? Vagy, csak amit a média mond?!

Jaaa?!

2010. máj. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Ő a börtönszínházban fog szerepelni, az Egy Váza vívódásai c. darabban.

Az ilyen urak jóvoltából olyan a közlekedési morál itt, mint amilyen.

Már évekkel ezelőtt meggoroltam faszikámra, mikor felnézett és vmi olyasmit mondott, hogy "jé meg is dögölhettem volna. Na majd óvatosabban."


Igen b*meg?! Megdögölhetett volna más is gyökér, miattad, mint most is. Semmit nem változott az Isten barma. Odabenn addig sem okoz majd közlekedési balesetet.


Óvakodj a részeg autóstohl!

2010. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
De most mért átkozzátok szegényt...így is elég baja van!! haggyátok már békén....szegéény Stohl!!Láttátok hogy bánja hogy mit csinált!!
2010. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!