Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Stohl András...

Mit gondoltok Stohl András "vezekléséről"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül idegesítő már. Ez a krva média meg csak védi és védi...plusz ha kiadják a könyvet is róla, akkor egy rakat pénzt keres...hihetetlen! Más már rég a börtönbe "rohadna"
2011. aug. 29. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad van!

Én azt gondolom, hogy vezekeljen csak, de attól még menjen börtönbe!!! A másik, hogy nagyon undorító volt, hogy kikezdték azt a bácsit, aki a baleset során megsérült, mondván, "hogy még sem beteg? Hiszen a kertjében kapál" Ezt a Tv-ben, a híradóban, vagy a fókuszban mondták be. Na én ezen is kiakadtam de nagyon. Hát szegény öreg bele is pusztulna, ha nem mozoghatna és nem tehetne valamit. Honnan tudják, hogy milyen fájdalmai vannak közben, vagy utána stb... Szóval botrányos!!!

2011. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, vagy nemhogy örülnének, hogy jobban van a kisöreg. Az jobb lenne, ha meghalt volna, akkor elhitték volna, hogy tényleg megsérült? Szóval nem értem én ezt...
2011. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen. meg az is milyen dolog már, hogy elvileg a balesetkor felhívta a feleségét (vagy nőjét), hogy mennyen a helyszínre és vállalja magára a dolgot...ezek után mégis ki a f*sz hisz neki...
2011. aug. 29. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hőcipőm tele van ezzel az üggyel.

Avassuk már szentté.

Nem először, drogosan és ittasan balesetet okozott, majd azt akarta, hogy az élettársa vigye el a balhét. Tőlem hason csúszva is közlekedhet, bármit csinál, az hiteltelen. Ha tényleg felelősségteljes, akkor az első baleset figyelmeztetés lett volna. Ha pedig szegény szerencsétlen a saját családja mellett eltartja az idős anyukáját meg a fél pereputtyát, akkor miafracnak kokózott.

Zalatnay legalább leülte...

2011. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul visszaeső, nem?
2011. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tv által meg van rendezve, hogy minél több legyen a nézettségük.
2011. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!