Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi történt Pokorny Lia orrával...

Mi történt Pokorny Lia orrával? Nézzétek már meg.

Figyelt kérdés

Erősen le vagyok döbbenve! Véletlenül rákerestem Pokorny Liára, és abszolút ledöbbentem, lemerevedtem... Évek óta látom itt-ott tv-ben, és csak most szembesültem vele, hogy milyen brutál ronda az orra.. Azt eddig is láttam, hogy nem "szép", és karakteres hozzá az arca is, de csak itt a képeken tűnt fel, hogy milyen GNÓM orra van... Nem tudom sajnos mondani másképp, annyira ronda, furcsa formája van.. Ezzel nem is lenne baj, de az hogy lehetséges, hogy eddig ezt nem vettem észre?? Ennyire jók a maszkmesterek?


Csatolok pár képet, hogy ti is lássátok miről is van szó:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. dec. 20. 00:31
 1/9 piriiiii ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? :)
2016. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy műorr.
2016. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora LOL kérdés :-D
2016. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha ilyen orrmányom lenne, levetetném.
2016. dec. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát borzasztó orrot raktak fel neki, a sminkmester egy idióta, úgy néz ki mint egy fa.. Szegény Lia ilyet elvállalni.
2016. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
#5: Az fel sem merült benned, hogy a szerep jellege miatt szándékosan kapott ilyen orrot? :)
2016. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mert ez gusztustalan! Nekem konkrétan egy fas* jut róla az eszembe és kétlem, hogy a fas*orrú bábát játsza!
2016. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nektek ez fa* alakú? Érdekes.. Akkor igazi, valódi fa soha ne járjon bennetek, szerintem még nem is láttatok olyat. Amúgy én meg voltam róla győződve, hogy ez a saját orra. Nem tudtam, hogy felragasztották rá. Még direkt meg is néztem közelről. De így már érthető, köszönöm. Ehhez képest az eredeti pofája már tényleg "gyönyört keltő".
2016. dec. 20. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát jó nagy bunkó vagy! Pofája csak a lónak van!...Meg a hozzád hasonlóknak!
2016. dec. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!