Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek Titeket nézzétek meg a...

Kérlek Titeket nézzétek meg a görbém! Beágyazódás történt? Mitől eshetett le ennyire a hőm?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy problémám nincs kb. 1 hónapja nézettem meg pont az alacsony hő miatt. Nem tudom mi ez a hirtelen hő leesés, baba lehet kialakulóban?

[link]


A válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2009. máj. 18. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak letörni de nekem ez a pé utáni rész nem tűnik tipikus babás magasan maradó hőnek...

de nekem spec. sose jött be ez a hőmérőzés és 2 babám már van, egyik kint másik meg most a pociban...

2009. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció után kb egy héttel megemelkedik az ösztrogénszint, akár terhes vagy, akár nem. Ettől egy napra leeshet a hőd. Ez egybeesik a beágyazódással, ha van, de nincs összefüggésben vele. Nekem is volt ebben a ciklusban.


Nézz utána itt: [link] (A hőmérséklet leesik egy héttel tüszőrepedés után című részt nézd meg)

2009. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy leesés, szerintem nem repedt meg a tüsző. Nem a beágyazódás miatt esik le amúgy a hő, csak max egybeeshet vele, ha van beágyazódás. De ez nagy leesés, ilyenkor felfelé kéne mennie a hőnek. :(
2009. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!