Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » "Sima" hajlakk jó a grafit/szí...

"Sima" hajlakk jó a grafit/színesceruza rajzok tartósításához?

Figyelt kérdés

Vagy elég az, ha beteszem őket fóliába és nem veszem ki belőle soha?

(jelenleg így vannak elrakva, lefűzőmappában)


2014. dec. 3. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a pasztelkrétàs műveket szoktuk hajlakkal lefujni a gyereknek-a rajztanàra mondta ìgy kell
2014. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
A kettő lakk között elég nagy különbségek vannak azért. Lefújni le lehet hajlakkal is de az nem marad rajta évtizedekig (minőségtől függően) de legalább is tíz évig. "Szép is lenne" egy hajlakktól ilyen tartósság meg a hajat is tönkretenné.
2014. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél olcsóbb, annál ragadósabb, és számodra annál jobb. Nem marad rajta sokáig, de érdemes lefújni, addig, ameddig nem veszel egy rendes fixatívot.
2014. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a grafitrajzokat sima hajlakkal szoktam lefújni, megvárom hogy megszáradjon, és lefújom akár 3x, 4x, aztán lefűzöm. Szerintem ez teljesen megfelel.
2015. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!