Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a számról? ( Metál ) https://www.youtube.com/watch? V=dhUbDjWMqsc

Figyelt kérdés
Teljesen saját szám. 2 gitár, basszusgitár, és dob, programmal. Minden házilag készült. Bármilyen véleményt szívesen veszek. Ha tetszene és érdekel van több is.

2014. nov. 23. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2014. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy hangzik, mint egy nagyon jó zenének az alfa verziója. (olyan demónak tűnik és a minősége sem az igazi hazngzásra).

Van pár metál együttesem, akiknek van olyan száma amire azt mondom, hogy közepes vagy gyenge aztán 1-2 évre rá átdolgozzák a számot és nagyon jó, fantasztikus lesz. A dallam megmarad, inkább a hangszerelés lesz picit más.

Szóval ezt az alapot semmiképpen sem dobnám el.


A címválasztás és a dalszöveg tetszik.

A rajz kicsit gyerekes és vidám. Egyáltalán nem azt mondom, hogy rossz. De talán ehhez a zenéhez pont így nem illik.


A zenében a lassú részek tetszenek kifejezetten. Az a legkellemesebb része.


Neked melyik tetszik jobban? (az 1 vagy a másik verzió?)


[link]


[****] helyére data.hu -t kell írni.

2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lesz ez meg jobb is, de fogadd meg, amit a masodik irt. Amugy a vokal a Kovenantra emlekeztet :D
2014. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos nekem egyáltalán nem fekszik ez a hagyományos black metál, de elsőre se nem jobb, se nem rosszabb az ilyen típusú zenék nagy részénél, ami végül is nagy szó, mert otthon raktad össze. Ráadásul ennél a stílusnál eléggé közkedvelt ez a "kásás" hangzás. A lassú rész tényleg nagyon király.


Mondjuk az ének lehetne valamivel jobban érthető, mert kb röfögésnek hat végig.

2014. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(Na megvan miért nem volt jó a link, van benne egy space... hát magamtól nem jöttem volna rá.)
2014. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az rajz gyerekes és vidám, igen. Ez a bennünk élő belső gyerekre szeretne utalni. Hogy ez ilyen zenénél furcsa? Joggal mondható, de ez csak egy ötlet, képlékeny, nem stúdió munka ha az lenne lennének változtatásaim, mind zeneileg mind imidzsileg főleg amiatt is mert eleinte még nem ment a hörgés és azok a számok nagyon mások.
2014. nov. 23. 23:40
 8/10 Zenon ***** válasza:
tetszik. Hova valósi vagy? Én magam is zenélek, dalszerzek már egy ideje. :)
2014. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 2/8-as és 8/8-as kommentek írójának privát üzenetben válaszoltam.
2014. nov. 24. 17:35
 10/10 A kérdező kommentje:
És elbasztam mert a szám mindig egyet ugrik....na szóval Lucifer 666 és Zenon nektek ment az üzenet.
2014. nov. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!