Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérlek tudnátok segíteni...

Kérlek tudnátok segíteni Albániával kapcsolatban? Részleteket lenn!

Figyelt kérdés
Nah föcin Albániát kaptam és kell egy tárgy amit majd technikán 3D-sen elkészítünk. A tárgyról is kellett írni: Albániában hol van,hogy lehet oda jutni,mire használták,milyen emlékmű ez,....stb. (ezek legyenek meg kérlek! XD). Akár lehet ünnep is és azon belül egy tárgy. Én nem találtam semmit erről amit most itt írtam ezért kérlek bennetetek! Amúgy csak romokat,bunkereket,szigeteket találtam ami nem jó!

2014. ápr. 10. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést, el kell készítened egy albán használati tárgyat, és el kell magyaráznod, hogy mire jó, miért kötődik Albániához? Ha igen, akkor javaslom az AK-47-est, gondolom nem kell magyaráznom, hogy miért:).
2014. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!