Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

Most csináltam először tollal..tudom, hogy nem a legjobb..de kíváncsi vagyok a véleményetekre.:)

[link] 14/l



2014. márc. 30. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Tetszik,hozzám képest zseni vagy, bot kezem van nem tudok rajzolni szépen,csak csúnyán:D
2014. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le a képről, hogy itt kifejezetten arra figyeltél, hogy a tollal jól bánj. Ami érthető, ha egy eszköz először van a kezedben. A későbbiekben érdemes lenne figyelned arra is, hogy összességében milyen hatást vált ki a kép. Az árnyékolás ugyan gondos és tökéletes, az arányok szintén, de a kép mégis (ne haragudj) csúnya. Ha jól látom, (javíts ki ha tévedek) ez egy baba akar lenni. A színezés durvasága miatt azonban eltűnik a babákra jellemző nagyon puha bőr, és rideggé válik. Ehhez még hozzájön, hogy az alak nagyon sötét a háttérhez képest. A technikai tudásodat elnézve nem most kezdtél rajzolni. Biztosan láttál már sok nagyszerű, vagy annak tartott alkotótól képeket. Figyeld meg, hogy némelyik igen részletes, sőt már majdnem tökéletes és mégsem szép. (de azért nem szabad átesni a ló másik oldalára, mint amit nagyon sok huszadik századi festő csinál, lásd: vörös négyzetXDD)
2014. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Mindenkepp folytasd a rajzolast.


Udv R.

2014. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

D:

Leromboltál.

2014. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!