Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen lett a rajzom?

Szerintetek milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

Mennyire lett jó? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy szerintetek hogy rajzolok, mert egyébként utálok rajzolni és nem is szoktam, de ma már nagyon unatkoztam :D

15/L

[link]

(Mielőtt valaki megint beszólna, hogy nem is én csináltam, mert kicsi meg a neve fent "teljes képernyő rögzítése...", az azért van, mert az eredeti túl nagy, nem engedte feltölteni, ezért így lekicsinyítettem)


2013. júl. 4. 01:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne szórakozzál már.. vagy kamu, vagy dicsekedni akarsz, mert aki ilyet rajzol, biztosan nem mondaná azt, hogy utál rajzolni és sosem szokott...
2013. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gladibox válasza:
0%

Előszőr is WOW nagyon széplet de komoly. 2.ki ált modelt? már bocs de amugy ijett nem láttam szép lett művész vagy ;)


(ja és bocsi a helyesirási hibákért 12vok és 2-3 nyelvtanbol xD

2013. júl. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy soha nem szoktam, csak nem igazán szoktam, azaz ritkán, ha nagyon unatkozok. Egyébként tényleg nem szeretek rajzolni, régen szerettem, még kb. alsóba, de aztán a szüleim beírattak egy délutáni rajziskola félébe amit nagyon utáltam, de 2 vagy 3 évig jártam (bár semmit sem tanultunk), de tényleg elérték, hogy ne rajzoljak többet. Egy évbe max egyszer. Ezenkívül iszonyú türelmetlen ember vagyok és egy szép rajzhoz türelem kell :D

A kérdést azért tettem fel, mert a szüleimen kívül senki nem mondta még, hogy szépen rajzolok, de amit én csinálok, az nekik mindig szép és jó, mert a szüleim. Szóval kíváncsi vagyok mások véleményére is. Nem tartom csúnyának a rajzom, de nem is egy profi munka. pl. egy osztálytársam ezerszer jobb rajzokat csinál, mint ez.

De örülök ha tetszik nektek :)

2. válaszoló, egy Andreas nevű német emberke portréja akar lenni:D

2013. júl. 4. 02:46
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Emlékeztet a régebbi rajzaimra, a ráncok még nem teljesen olvadnak bele az arcba, túlságosan is élesek. Meg eléggé vázlatszerű még, bár az is lehet, hogy csak keveset dolgoztál rajta, mennyi ideig rajzoltad kb.? A ruhát gondolom direkt nem akartad kidolgozni.

Amúgy nem mindig az számít ki mennyire profi, hanem az, hogy legyen stílusa. A rajzolás engem is untat néha, de a végtermék, amit utána kézhez kapok, azért simán megéri az egész, egy szóval szeretek alkotni. Szerintem te se utálsz rajzolni, csak meg vagy róla győződve, hogy mások sokkal jobbak nálad, és akkor már nem is ér semmit az egész.

2013. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát kb 2 órát rajzoltam, meg közbe filmet is néztem. A ruha volt az utolsó, már marhára nem volt hozzá türelmem, úgyhogy csak kifirkáltam és kész. Hogy kéne azt elérni, hogy a ráncok beleolvadjanak a rajzba?
2013. júl. 4. 11:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Rajzolj sokkal puhábban, fokozatos átmenettel.

Amúgy szerintem tehetséges vagy, nem kéne elherdálnod. Érdemesebb lenne sokkal többet foglalkozni a rajzolással. Gyakorlat teszi a mestert. :)

2013. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Állandóan ezt mondják a szüleim is, ezért nem rajzolok. Ki nem állhatom ha megmondják mit csináljak :D

De köszi!

2013. júl. 4. 12:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor nehogy megegyszer ceruzat vegyel a kezedbe, mert megharaplak :D Ezt csak azert mondom, hogy hatha igy elkezdesz rajzolni, mar csak azert is, mert megtiltottam :P
2013. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
anatómiailag nincs egészen rendben, az árnyékolás pedig egészen szörnyű de 15 évesen az átlagon valamivel felüli
2013. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, elmondanád pontosabban mi a hiba? :) Anatómiailag mi a hiba? És az árnyékolással mi a gond? (bár az sose ment rendesen, tudom hogy nem jó, sose volt az)
2013. júl. 6. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!