Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen lett a rajzom?

Szerintetek milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

Mennyire lett jó? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy szerintetek hogy rajzolok, mert egyébként utálok rajzolni és nem is szoktam, de ma már nagyon unatkoztam :D

15/L

[link]

(Mielőtt valaki megint beszólna, hogy nem is én csináltam, mert kicsi meg a neve fent "teljes képernyő rögzítése...", az azért van, mert az eredeti túl nagy, nem engedte feltölteni, ezért így lekicsinyítettem)


2013. júl. 4. 01:47
1 2
 11/17 anonim válasza:

kevés vagyok én ahhoz, hogy rajzórákat adjak, de kifejtem :)

látszik, hogy teljes mértékben a képet rajzoltad és nem figyelted meg külön az arányokat. a fejrajzolásnak is van egy külön metódusa, először meg kell tanulni emberi koponyát rajzolni, az arc csak utána következik. ha ezt a részt át is ugrod, azért nézz utána a fej szabályszerűségének az interneten/anatómia könyvekben és először próbáld a vázát megrajzolni, bemérni a szemek, orr, száj helyét.

ami az árnyékolást illeti, ránézésre látszik, hogy össze vissza satírozgattad. először az alaptónust adjuk meg egy 2Bs ceruzával, azután pedig réteget rétegre pakolunk a végén pedig egy kihegyezett radírral és egy 4-5Bs ceruzával rápakoljuk a részleteket is.

2013. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az árnyékolás tényleg össze-vissza van, de sosem tudtam normálisra megcsinálni, de nem is nagyon érdekel a dolog :D

Az anatómia meg.. hát tudom amúgy hogy kellene elméletileg, csak ahhoz nincs kedvem, ezért nem is úgy csináltam, hanem ahogy mondtad. De attól függetlenül nem tudnám megmondani, hogy van-e rossz, mi a rossz az arányokban. Mi nincs jó helyen? Szerintem az arányokat nézve jó. Tényleg mondd el, érdekel mije rossz az arányokat nézve :D

2013. júl. 6. 22:35
 13/17 anonim válasza:
az arányok erős ráfogással rendben vannak, dea szemek, száj és magának az arcnak a formája szinte esetleges
2013. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az pontosan mit jelent, hogy "a szemek, száj és magának az arcnak a formája szinte esetleges"? És ha neki tényleg így néz ki az arca? :D
2013. júl. 7. 13:11
 15/17 anonim válasza:
ilyen alakú szeme senkinek sincs.
2013. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

[link]

Egy kicsit tényleg elrontottam, főleg a bal szemét, de annyira azért nem más formájú szerintem :D

2013. júl. 7. 19:09
 17/17 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól és szépen kidolgoztad a hajat és a fogakat. Tehetséges vagy. Ne mond azt,hogy utálod és,hogy nem fogsz ezzel foglalkozni,mert megéri hidd el. :)
2013. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!