Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyire kell a Madách Szinház...

Mennyire kell a Madách Szinházba kiöltözni?

Figyelt kérdés
Férfiaknak öltöny, vagy elég lazábban is? És a nőknek?
2013. dec. 6. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Én múltkor vettem a bátorságot és volt pofám elmenni a 30 ezer forintos öltönyömben.

Természetesen Armaniék és Gucciék ki/lenéztek.

Szal teljesen mindegy szerintem.

Jah és nem a Madáchban voltam, hanem csak Miskolcon.

2013. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Férfiaknak vászonnadrág (nem farmer), ing-nyakkendő. Zakó nem árt, de egy normális pulcsi is elég, amival látszik a nyakkendő.
2013. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezen a képen vendégek várnak a Madách bejáratánál:


[link]



Ha jól megnézed, kisestélyiben senki nincs. Néhányan kimondottan szakadtan néznek ki, mìg mások tudják, hogy nem kocsmába indultak. Szòval akárhogy öltözöl, nagyon nem fogsz kilógni a sorból. Decentül csinosan. Ennyi.

2013. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért az a fotó kicsit erős. Így moziba megyünk. Ennél illik kicsit jobban megtisztelni a színészeket. :)
2013. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy a fotón szerintem csak jegyért állnak sorba, de az előadás nem akkor lesz.
2013. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ferfinak valoban eleg egy elegansabb vaszon/szovetnaci, semmikepp nem farmer, ing, nyakkendo, zako. Leanyzonak meg szerintem boven eleg a szolid, visszafogott stilus, mondjuk egy sotet szoknya, hozzaillo felso (nyilvan nem fekete-feher osszeallitas), szetthez illo cipo es taska..en sokat jarok szinhazba, sose vettem fel koktelrucit vagy hasonlot, pedig van, nem is egy. Boven eleg az, amit fentebb leirtam. :)
2013. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, akkor kicsit hátrébb egy néni, a kis kosztümkéjében nagyon meg akarta tisztelni a jegypénztárost. :-)
2013. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

...különben igazad lehet. Lehet, hogy tényleg csak jegyet vesznek. Csak szeretek kukacoskodni. :-)


Az azért tény, hogy az előadáson is elég vegyes öltözékű a nézőközönség. Nem kell sokáig olyanokat keresni, akiknél még a személyzet is jobban fel van öltözve.

2013. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Illik azért jobban kiöltözni vmivel, mint utcára. Az egy dolog, hogy vki képes bemenni farmerban és pulcsiban meg p.csavillantós miniszoknyában, de azért mégsem ez illendő. Férfiaknak nem muszáj az öltöny, de a nadrág elegáns legyen, mellé ing, arra zakó vagy valami elegánsabb pulcsi az okés.

Nőknél nem kell kisestélyi meg kiskosztüm, elegáns felső és nadrág megfelel.

2013. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!