Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők/kamaszok! Szerintetek,...

Szülők/kamaszok! Szerintetek, jó ha ebbe megyek a Madách Színházba?

Figyelt kérdés
Csőszoknya (combközépig érő), 10 centis magassarkú, elegáns felső, és ízléses fekete smink. Egy fekete szövetkabát, amit természetes leveszek majd! 15 éves vagyok. Nem túl kihívó? Oda való öltözék?
2012. okt. 4. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha a szoknya/felső nem égő vörös, akkor mondjuk, hogy határeset. :)

Alapból nem vészes, csak a korod miatt lehet kicsit túlzó. De mondom, határeset.

2012. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

A fekete sminket felejtsd el színházba. Nagyon nem oda való.


A magassarkút meg az egészséged érdekében kéne elfelejtened, még jó pár évig, de ez már a te dolgod. Max. 3-4 cm... Persze ha csak alkalmi cipő, akkor rendben van.

2012. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Fekete smink...?

[link]

:)

2012. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Fekete smink, magassarkúval.

[link]

:DD

(Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni.)

2012. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon humoros vagy kedves utolsó!:) A fekete smink alatt szemceruza, szempillaspirál, tus, és egy kis csillogós port értettem. De akkor majd utána nézek, milyen legyen..

A cipő mégsem 10, hanem 13 centis, de tudok benne menni!:)

2012. okt. 4. 14:20
 6/19 A kérdező kommentje:
2012. okt. 4. 14:22
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Egy kicsit hosszabb szoknyát és kisebb sarkú cipőt vegyél. Ha a lányom lennél, nem engednélek ilyen szerelésben utcára, színházba sem való szerintem.

Az ízléses fekete sminket meg nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet, de azt gondolom, az sem való sem egy 15 éves kamasznak, sem pedig színházba.

2012. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

7-es vagyok.

Most olvastam a kommentedet. A smink jó, a ruhát cseréld le.

2012. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
13 évesek hordanak 9-10 centis magassarkúkat. Szerintem 15 évesen, egyszer-egyszer felvehetek én is. A szüleim nem szólnak bele, hogy mit vegyek fel. Persze azért megmondják, ha valami sok..:D Egyébként a szoknya fekete, a felsőrész pedig fehér lesz.
2012. okt. 4. 14:28
 10/19 malacbarát válasza:

Én 13 vagyok.

Én is hordok magadóssarkút. Egyáltalán nem gáz. Sőtt...

Szerintem nagyon szép leszel.

Nekem tetszik ez a smink:)

[link]


[link]

2012. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!