Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lesz valakiből ilyen...

Hogy lesz valakiből ilyen fiatalon sikeres költő?

Figyelt kérdés

Itt egy link, amit nem olvastam el, szóval nem az a lényeg, miről szól, csak a lény,a ki ott van. (Kemény Liliről van szó.) Én őt nem rég ismertem meg. Hogy lesz valakiből költő manapság? Persze, most lesz valaki, aki azt válaszolja, hogy ebből nem lehet megélni, de én nem is azt kérdeztem, és tegyük fel, hogy az illető valóban jó verseket ír, szóval ezt se válaszoljátok légy szíves.


[link]


2013. nov. 11. 18:54
 1/6 A kérdező kommentje:
*lány,. aki ott van, nem lény. ez kicsit viccesre sikerült. :)
2013. nov. 11. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Hatalmas tehetség, sok tanulás és némi szerencse.
2013. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de a némi szerencse része érdekelne konkrétabban.
2013. nov. 14. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki felfigyel az írásaira. Valaki olyan, aki időt és fáradságot nem kímélve egyengeti útját egy kiadóhoz.
2013. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm. Köszi.
2013. nov. 17. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A válasz: van egy apja, aki ismert. Ha ő nem lenne, a fenét se érdekelné se Lili, se Zsófi. Hát így. Jó helyre kell születni, és kell az erős hátszél.
2018. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!