Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Táncosok! Ti milyen melltartót...

Táncosok! Ti milyen melltartót vesztek annak érdekében, hogy ne "ugráljanak" a melleitek?

Figyelt kérdés
Néptáncos vagyok és nincs is olyan nagy mellem, de még is ha ugrálunk mindig fel le járkálnak és ez engem idegesít. Milyen melltartót érdemes venni?
2013. júl. 17. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg a melltartóra felveszel egy sportmelltartót, az tartja, nálunk a nagymellű lányok tesi órára mindig így jönnek, szóval biztos segít.
2013. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"esetleg a melltartóra felveszel egy sportmelltartót"


Nem lenne egyszerübb mindjárt sportmelltartót felvenni? Minek a másik tetejére?

2013. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát mondjuk azért, mert a sportmelltartók nem szivacsosak, nekem pl. nagymellűként lóg benne a mellem, borzasztóan néz ki, magában nekem "nem tart" eléggé.... de ha melltartóra veszem, akkor a mellem nem néz ki hülyén, és még duplán is van rögzítve.
2013. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi, nem veszekedni akartam.


De a lányomnak (pedig neki is igen nagy a melle: 80/D) böven elég a sportmelltartó, ezért sem értettem a dolgot.

2013. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én rendes melltartót veszek fel pedig nekem nincsenek a legkisebb melleim.
2013. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 21. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!