Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Koncertet néztem neten, és az...

Koncertet néztem neten, és az énekes arcába volt, hogy melltartót dobtak. Bugyit. Egyebeket. Sztetek cool?

Figyelt kérdés
Képzeljétek el hogy a ti arcotokba dobálnak használt bugyikat-ha énekesek volnátok, vagy gatyát az ánekescsaj arcába... Nekem nem lenne mindegy azt hiszem, vagy nem tom XD. Vagy egy homokos rajongó dobna gatyát a kedvence (pasi) arcába (aki nem homokos).
2011. júl. 22. 20:19
 1/8 anonim válasza:
Alapból tahóság az arcába dobálni akármit is. Legalábbis szerintem. Persze lehet h a srác énekesnek bejön, ha bugyit dobnak a képébe:)
2011. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Me miért ne? :D. De nem a kérdésre válaszoltál??
2011. júl. 22. 20:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, ő mondjuk tök lazán vette, még viccet is csinált a dologból.
2011. júl. 22. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
El tudnám viselni, ha valami jó csajos meghajingálna a bugyijával melltartójával. :P
2011. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Taplóság. Ha mondjuk egy virágot dobnának fel a színpadra, (nem az arcába), akkor az lehetne elismerés. De egy gatyát...
2011. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen lány ismerősöm szerelmes volt az egyik elég ismert magyar rock zenészbe aztán ő is dobálta a melltartóját... baromira gáz volt szerintem :D ez inkább vicces
2011. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Baromi visszataszító, taplóság.

Ki örül annak, ha valaki a képébe dob egy használt bugyogót, amibe beleizzadt, amit összefolyásozott, amibe belefingott, rosszabb esetben még egy jó kis hüvelygombája vagy egyéb finom kis fertőzése is volt a csajnak.

2011. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem csak illatos, tiszta, jó csajok szoktak rajongók lenni, az már nem cool, ha egy hüvelygombás, izzadó, kövér, idősödő mama punciszaft-és kakikenetes xxl-es régi, foszló bugyogója néhány őszülő fanszőrszállal megspékelve repül az arcba.
2011. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!