Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Voltatok már úgy, hogy elakadt...

Voltatok már úgy, hogy elakadtatok egy rajzzal, és sehogysem tudtátok folytatni? Mit lehet tenni ilyenkor, van erre valami "trükk"?

Figyelt kérdés

Eddig jutottam, azóta csak radírozok... Nem szeretném, ha pont most tartana sokáig az alkotói válságom. :D Tudom, hogy így nehéz, de tudnátok valami tanácsot adni? Ki mivel folytatná, stb. Köszi. :)

Itt a rajz, ez még nagyon az eleje, 2 munkaóra se:


[link]


És itt az eredeti kép:


[link]


2013. júl. 7. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd félre és majd később fejezd be,ha úgy érzed,hogy tényleg be akarod fejezni. Közben csinálj olyan gyakorlatokat,amelyek segítenek befejezni ezt a képet. A végén lehet az lesz,hogy új képet kezdesz inkább,de a lényeg,hogy addig is tanulsz és fejlődsz, nem toporogsz.
2013. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de... Én ezt szeretném befejezni, csak már lassan egy hónapja ülök rajta... Tudom, hogy az a baj, hogy túlságosan is be akarom fejezni. De még sosem volt ilyen, hogy elakadtam volna. Olyan volt már, hogy eluntam, és újat kezdtem inkább, van, amit azóta se fejeztem be, de be tudtam volna, ha akartam volna. De ez most más. Talán tényleg "elfelejtettem" rajzolni...
2013. júl. 7. 21:02
 3/3 anonim válasza:
Fú, nekem is volt olyan, s utálom... Próbáld csak halványan, elnagyoltan, majd kilakul a kép, vagy kicsit tedd férre, kezdj egy másikat. Ne próbálj meg gyorsan túllenni rajta, hanem nyugodtan ülj le, ne siesd el!
2013. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!