Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek közül a rajzaim közül...

Ezek közül a rajzaim közül melyik lett a legjobb?

Figyelt kérdés

(bocsi h megint én vagyok xD)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. jún. 27. 19:45
1 2
 1/15 gömbicica ***** válasza:

egyik sem :-(

Régebben szerettem volna rajzok elemzésével foglalkozni, talán még könyvem is megtalálnám valahol.

Nekem egyik sem sugároz pozitiv érzést.

Inkább taszit.

Biztosan valami speciális ábrázolás, de én még képregényben sem tudnám elképzelni.

Próbáld meg szakemberrel elemeztetni!!!!

Meg fogsz lepődni az elemzésen szerintem.

Bocs :-(

[link]

2013. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindegyik elég kezdetleges, aránytalan és elnagyolt...képregényszerű, túl erősen és disszonánsan színezett (zavaróak a színek, mert egyszerre rosszak és egybeolvadóak). A vonalvezetésed bizonytalan, az ábrázolásod torz (nem a figurák kinézetére értem, hanem arra, hogy képtelen vagy jó síkban, formában ábrázolni, torzítasz).


De ha ötletileg kérded, akkor a maszkos fickó az én pici pónimmal...azon behugyoztam a röhögéstől :D


Ha 12 éves vagy és ezek az első szárnypróbálgatásaid a másolásra, akkor oké. Ha idősebb, akkor jujj.

2013. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és köszi az őszinteségetek, talán majd egyszer felkeresek egy rajz tanárt :)
2013. jún. 27. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem 14 éveshez képest egész jól rajzolsz :)
2013. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jajj most mit vár mindenki? Sikolyt, vagy Mona Lisát? 14 évesen én ha megfeszültem, se tudtam volna ilyeneket rajzolni! :) Nekem tetszik :)
2013. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam volna ilyet rajzolni 14 évesen. Ugyanis ez mélyen színvonalon aluli abban a korban.
2013. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mind szar !
2013. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. jún. 28. 09:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért azt nem vágnám rá, hogy szar, de fogadd meg az építő kritikákat is. Nem tudom így megmondani, hogy van-e tehetséged, de sok gyakorlással jó hobbi lehet a rajzolásból.


Szerintem már alapból jó, hogy nem rögtön azzal jön a kérdező az első "negatív" válasz után, hogy irigyek vagytok, stb.

2013. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megmondom a kommentek alapján rosszabbra számítottam,ahhoz képest egész jó rajzok tárultak elém.


Tényleg a pónis a legjobb a kontraszt miatt. :DD


Tehetséges vagy szerintem, a formákat létre tudod hozni remekül. Ha jobb akarsz lenni, akkor bátrabban a vonalakkal, legyenek folyamatosabbak, és vigyél bele árnyékolást. :D Meglátod, nagyon feldobja majd ez a kettő a rajzaidat!


17/L

2013. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!