Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jók lettek a rajzaim?

Predators máté kérdése:

Jók lettek a rajzaim?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jún. 10. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem lettek jók, 10 éves vagy, korábban is mutogattad már a rajzaidat, de kb én is így rajzoltam ebben a korban, gyakorolj, ha nagyobb leszel jobban fog menni


UI: a kezedet minek scannelted be és töltötted fel?

2013. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarlak megbántani, de ezek igen csak átlagosra sikerültek.
2013. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek teszed fel a kérdést, ha a nem kifejezetten dicsérő válaszra privát anyázást küldesz?
2013. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Éretlen kisfiú vagy még. Egy másik rajzosnak már beírtad, hogy "ezek szörnyűek...egy 8 éves szintjén vannak"

Hidd el, ha érett lennél, nem korhoz viszonyítanád, és nem használnád a pisis szót sem!


A rajzaid meg tényleg átlagosak még 10 éveshez mérten is. Rossz az anatómia, elcsúsztak az arányok, a vonalvezetés nem valami magabiztos és az árnyékolás is hiányzik.


Na mindegy, jártattam a számat, mikor úgyis csak dicséretekért jössz, mert ha valaki negatív kritikát ír, már kivered a hisztit...


17/L

2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 évvel vagyok idősebb nálad.

Valószínűleg magasabb vagyok, gyorsabb, és minden nap edzek.


Nem biztos, hogy élőben is nyomingernek mernél nevezni, mert tudod, hogy fölrúgnálak. :D Kis billentyűharcos, csak neten nagy a szád!

2013. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
basszus ha megkérdezed hogy milyenek a gyerekrajzaid akkor mit vársz, hogy mindenki agyba-főbe dicsérje? Amúgy meg jobb lenne ha visszavennél egy kicsit, ezen az oldalon kb mindenki idősebb nálad, felnőttekkel beszélsz, tanuld meg végre, hogy az internet nem egy játszótér ahol azt csinálhatsz amit akarsz
2013. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem a 23-as és a 26-os tetszik a legjobban.

Amúgy nem unod, hogy ugyan azokat a kérdéseket és firkálmányokat töltöd fel?

2013. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na jó...Meghaltam ezeken a rajzokon!! :'DKicsit se sírtam be rajtuk. xD
2013. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na jó ha a kezedet is te rajzoltad akkor az PROFI. Ez meg csak lol..
2013. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!