Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tehetném közzé a versem?

Hol tehetném közzé a versem?

Figyelt kérdés

Poet.hu-ra be vagyok jelentkezve és fel is tettem a versemet,de elutasították,mert..

"Az alábbi versedet sajnos el kellett utasítanunk, mert - a fórumok barátias hangulatát biztosítandó - nem teszünk közzé direkt politikai állásfoglalást közlő műveket."

Nem volt benne semmi politikai álláspont nyilvánítás,de lényegtelen.Szóval tudnátok írni egy hasonló oldalt, mint a poet csak ahol közzé is tennék a versemet?

A válaszokat előre is köszönöm :) 14/L



#oldal #vers #jelentés #vers elutasítás
2013. jún. 4. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz neki külön blogot:)
2013. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt itt két másik nagyon jó weboldal is, szerintem keress vissza a kérdéseknél! 2012-es nyári utáni kérdés szerintem, de nem tutkó:$ Lehet, h majd megkeresem, hasonló kérdés volt mint ez nagyon:)
2013. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az első válaszadónak igaza van: hozz létre blogot, ahol bárki elolvashatja a munkáidat. :)

Van egy lány, Mondik Noémi, aki paintben alkot, ő Tumblr-ön hozta létre a blogját.


Sok sikert hozzá!!!! :D

2013. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan veszed, akkor nem poet-hez hasonló oldalakon próbálkozol. Szerintem nevetséges az egész oldal, kb. a tele-tabik szintjén áll a regisztráltak nagy része. Nincs megmondva senkinek, hogy szar, ha szar, márpedig ez az egyik legfontosabb. Jó verset pedig még nem olvastam.

Ha feltétlen' neten szeretnéd közzétenni, akkor valóban rendes bloggal. De célravezetőbb egy kisebb kiadót megkeresni több anyaggal, én is azon mesterkedem majd hamarosan. Írok privit.

2013. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem jó tapasztalataim vannak a Poettel, szerintem próbálkozz másik verssel, hátha azt elfogadják.
2013. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Poet-tal eddig nem volt semmi gondom,presze nem kaptam építő kritikákat amire tudom,hogy szükségem lenne mert nem vagyok tökéletes,sőt még költőnek sem szólítanám magam.Azért szeretném mindenképpen neten közzé tenni,hogy először is megtudjam van-e hozzá tehetségem,nem szeretnék kiadóhoz rohanni tehetség nélkül,mint manapság jó páran mert nagy költők,írók szeretnének lenni,mert az menő.Készítek egy blogot,ahol nem kötnek "lánchoz" kezdésnek jó lesz,aztán lesz ami lesz... :)
2013. jún. 5. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
belinkeled majd?:)
2013. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lássunk már tovább az orrunknál(nem a kérdezőnek) !

Az, hogy Neked pozitív tapasztalataid voltak a poet-tel pont engem igazol. Nem attól jó egy kritika-oldal, ha mindenki agyba-főbe dicsér.

A blog nagyságrendekkel jobb ötlet, de komoly vélemények ott se nagyon lesznek.

Ha valamit ajánlhatok, akkor azt, hogy vegyél egy ehhez hasonló könyvet: [link]

2013. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!