Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Első versem, vélemények?

Első versem, vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretlek János, és szeretni foglak,

Remélem még sokszor fogunk találkozni,

Jó lenne megint az öledbe ülni,

Másra nem gondolni.


Jó lenne újra veled találkozni,

Egymást kezét fognánk, milyen jó is lenne,

Mert én nagyon szeretlek,

És tudom te is találkoznál már velem.


Legyünk együtt, jóban rosszban,

Nevessünk még nagyon sokat.

Remélem, hogy nemsokára

Együtt leszünk, míg az idő rohan.


Ezt küldeném neki levélbe, de azért kíváncsi vagyok, hogy nektek hogy tetszett? :)


2013. márc. 12. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kis bolondos csitris (NEM negatív értelemben!) vers. A legtöbb mai szerelmes daloknak is kb. ilyen a szövegük...
2013. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nezd, ez versnek vers, mert vannak verszakai, es rimei. de egy kicsit kifejthetned, ezt a "jajdejo is lenne" dolgot - vegulis ertjuk mit akart a kolto, de probald meg muveszibben leirni mit gondoltal, milyen erzeseket keltett benned. hasznalj kulonlegesebb szavakat, arnyaltabb kifejezeseket, es probaljd allando ritmusra torekedni. Egyebkent nem rossz, elso vers? Hany eves vagy?

szemely szerint orulnek egy ilyen versnek - felteve ha olyantol kapom, akit szeretek - hiszen nem elvarasom, hogy kolto legyen a szerelmem.

2013. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy egy Arany János, versként nemigen állja meg a helyét... de annyira bájos és kedves maga a szándék, hogy biztos vagyok benne, hogy ha János kicsit is romantikus lélek, akkor szívből örülni fog neki. :)
2013. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Beszarok rajtatok.

Direkt írok egy szar verset rossz szótagszámmal, rímek nélkül hogy kifikázódhassátok magatokat, erre meg mindenki dicséri. :D

2013. márc. 16. 04:56
 5/10 anonim ***** válasza:
ezek kerlek udvarias kritikak. ugye nem tul nagy baj, ha nem akartunk megbantani?:)
2013. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyit legalább írhattatok volna, rossz lett :D
2013. márc. 16. 09:08
 7/10 anonim ***** válasza:
burkoltan mindenki erre celzott, ha nem jott at, olvass tobbet, hogy jobb legyen a szovegertesed!;)
2013. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én egyszer láttam, hogy egy srác osztálytársam gimiben a padtársa segítségével próbál verset írni a barátnőjének születésnapjára. Hát az se lett jobb ennél (pedig az a srác szívét-lelkét beleadta), se egy jól csengő rím, se ritmus, meg kliséhalmok... a lány meg végül könnyekig hatódott, hogy milyen édes barátja van, hogy ilyet írt neki.


Ezek nem jó versek. De kedves szándék szüli őket.

A random hülyéskedés nem tartozik persze ide, szóval tekintsd visszavontnak a véleményemet: ez nem jó - és így már nem is aranyos vagy kedves.

Most oké?

2013. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah, ez már korrekt :D
2013. márc. 16. 18:03
 10/10 anonim válasza:

A vers önmagában kedves de nincs értelme. Nem a versnek hanem az elküldésének. Ne egy lány udvaroljon egy srácnak hanem fordítva. Ha egy srácnak udvarolsz azzal világosan jelzed neki hogy 100% sikerült meghódítania téged tehát minek tovább erőlködni? Kifogod a szelet a vitorlájából.

(persze csak akkor, ha volt benne szél, más szóval ő kezdeményezte a megismerkedéseteket az elején és nem te.)


Sok területen helye van az emancipációnak, de az udvarlás maradjon meg a férfiaknak, mert nekik szükségük van hátszélre ahhoz hogy a kapcsolatotok tovább fejlődjön.

2013. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!