Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok valami jó könyvet...

Tudnátok valami jó könyvet ajánlani nekem, mit olvassak? 15/L

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondolok, mint például ' a Szent Johanna Gimi', 'tökéletes kémia' stb. stb.:)
2013. márc. 15. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szökés az elme börtönéből,ezt a könyvet ajánlom ha jó és hasznos könyvet szeretnél olvasni és ami olyan ,hogy nem tudod le tenni amíg el nem olvasod.
2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy elfogom olvasni. Általában a könyveket amiket olvasok nem nagyon tudom letenni és képes vagyok egy egész napot ott ülni mellette, hogy elolvassam:sss:)

Köszönöm az ötletet:)

2013. márc. 15. 23:09
 3/8 kisé válasza:

Szerintem olvasd el a Twilight-ot!!!

Tudom sokan azt hiszik ez egy tök béna nyálas lány regény, pedig ez a VILÁG EGYIK LEGJOBB KÖNYVE!!! Izgalmas, romantikus minden benne van ami egy jó könyvhöz kell! fiúknak lányoknak egyaránt jó! Lehet hogy te egy könyvet se tudsz letenni de ennél szinte fizikai fájdalmat jelent abba hagyni az olvasást!!! (a filmváltozata elég rémes úgy hogy

NE abból indulj ki!) Szerintem ha elolvasod te is twilight rajongó leszel!

2013. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisé válasza:
Még valami: A szent johanna gimi elbújhat mögötte!
2013. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Twilight-ot már kivégeztem és szerintem is nagyon jó könyv, imádom.:) Köszönöm azért az ötletet.:))
2013. márc. 17. 10:43
 6/8 anonim válasza:

Óhóóó... :DD szóval vörös pöttyös, mi? :D na akkor ezt figyi :)

Nekem iszonyatosan bejött a..:

Rubinvörös,Zafírkék, Smaragdzöld...ez egy sorozat kierstin giertől vagy hogy írják... :D

Oké...a másik cassandra clairtől:

AZ angyal

A herceg

És még fog kijönni egy könyve ..A hercegnő..angolul sem adták ki ez még nagyon új könyv :D (Am clokwork princes)

És akkor még ugyanettől az írónőtől:

A csontváros, és ecetera ecetera.... :D a cosntvárosról gondolom halottál már :) Nagyon jóó

MÉg mivan....ja :D

A második kedvencem az Iron King :)) a második része az irondaughter .....vagy hogy írják.. :D na jó olvasgatást

2013. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vérbe öltözött Anna, Rémálmok lánya, Eleven testek, Benina könyvei stb...
2013. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána fogok nézni mindnek:))
2013. márc. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!