Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elfogadható a rajzom?

Elfogadható a rajzom?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb,legalább is szerintem.A saját rajzaim soha nem tetszenek :)


[link]


2013. jan. 23. 11:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
nem rossz, rajzolhatnál modell után. ha az is megy, pöpec vagy. :D
2013. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Komolyan dicsekedni jöttél?Mert akkor k*rva szar! na egyébként nagyon király bárcsak így tudnék én is rajzolni :D
2013. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy monitorról rajzoltad?


A monitor elé raktad a papírt, vagy csak nézted róla?


Miket szoktál még rajzolni? Tölthetnél még fel! festeni is szoktál?

2013. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ez rohadt jóóóóóóó:D mennyit szoktál rajzolni,gyakorolni ,mennyi idő alatt jutottál el idáig?

amúgy olyan Will Smith-es a figura,nagyon tetszik.

2013. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Ez pont ő lenne xD Nem számítottam rá h ilyen sokan írtok,főleg jókat,ami dob kicsit az önbizalmamon ilyen téren.Szóval köszönöm :) Utoljára ez jött össze


[link]


Írtak már egy páran h rajzoljak nekik,vállalnám is csak nem tudom mennyit lehetne el kérni egy portréért.Szerintetek?

2013. febr. 2. 03:25
 26/28 anonim ***** válasza:

Ilyen jó rajzokért 10.000-15.000-öt biztos elkérnék. Én legalábbis. Amúgy meg annyit kérsz érte, amennyit nem szégyellsz! :D


Én akril festékkel festett képeket adtam barátoknak darabjáért 10.000 ft-ért. Igazából ez egy jelképes összeg, nem sok, nem gazdagodtam meg belőle, annyira elég, hogy legalább a festék és a vászon árát "visszanyerjem", tehát arra elég ez a pénz, hogy új képeket fessek.

Ha nem barátnak adnék el képet, akkor kb 20-30-at kérnék el minimum. (de ilyen még nem volt. :) )


Érdemes lenne ismerkedned más technikákkal is (olaj, akril). A ceruza rajzod kiváló, de nem biztos hogy a megrendelők is ceruza rajzot szeretnének kirakni a falra.

Egy olaj portré sokkal eladhatóbb, szebb, tartósabb. Igaz drágább is a festék, plusz ott a vászon, de ha szeretnél ezzel komolyabban foglalkozni, akkor érdemes lenne...


A te tehetségeddel biztos szép olaj, akril, akvarell képek születnének. Nem mondom hogy elsőre, mert nagyon más festeni és rajzolni.. de próbáld ki, ezt is meg kell tanulni, mint a rajzolást!


Szóval az ár függ attól, hogy mivel készíted a képet, mire készíted, (mekkora) és hogy mennyi időt áldoztál rá. Értelemszerűen, minél nagyobb a kép, minél jobb és minél nagyobb a ráfordított idő, annál drágábban tudod eladni a képet.

2013. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Sziasztok, ezek a rajzok milyen ceruzával készültek pontos név kellene, vagy milyen tulajdonságú ceruza? És milyen technikával, nagyon szép rajzok grat.
2013. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
nagyon jó lett ! ;)
2013. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!