Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A régi rocker/metálos arcok...

Goreman sanyi kérdése:

A régi rocker/metálos arcok mért nem nyitottak az újabb hangzású hörgősebb metálzenék iránt? A fiatal internetfüggő arcok meg mért nem tisztelik a régebbiek zenéjét? Én mindkettőt ugyanúgy tudom szeretni, ez izlés ficamra vallana?

Figyelt kérdés
Kifejtős válaszokat szeretnék.
2013. jan. 19. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is ugyanúgy szeretem mindekettőt. :)

Szerintem az lehet az oka, hogy az elmúlt 10-20 évben nagyon hígult a zeneipar, mindentéren. A zenepiacon kismillió utánzat, tucat banda is van, kicsikét nehézkes szerintem megtalálni az igényesebbeket. Ami meg a fiatalságot illeti, valamiért elterjedt, hogy ami régi, az rossz, az gáz, az nem jó. Fene tudja, miért. :/

2013. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tetszik a hörgés. Énekeljen, de nem kell olyan hangokat kiadni mint én miután elszívtam egy este során 2 doboz cigarettát némi alkohol mellé...
2013. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Régi rock alatt mit kell például érteni?
2013. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nehéz kérdés, kb úgy a '90-es évekig a régi rock és onnantól az új. Bár pl a death metal-t is javarészt idősebbek hallgatják szóval nehéz a kérdés
2013. jan. 20. 01:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Ízlések és ficamok. Ezen nincs mit vitatkozni, valakinek tetszik valami, valakinek meg nem. Vannak fiatalok, akiknek a régi idők zenéje (is) bejön, valakiknek meg az új. Ezen nincs mit kifejteni :)
2013. jan. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert mindenki mást szeret, senkire sem lehet ráerőlteti egy másik zenei stílust. És azért a hörgős metál meg a régi rock között van különbség.
2013. jan. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én spec azért, mert a dallamos rockot, heavy metalt, glam rockot, AORt imádom, de a hörgős zenék egyszerűen irritálnak ugyanúgy, mint az agyatlan tuctuc. Nem tudom élvezni, ezért nem hallgatom, pedig nem vagyok öreg. Ilyen egyszerű:)
2013. jan. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a régi bandákat sokkal jobban szeretem,mint az újakat.Valahogy nem tudok azonosulni,a hörgős metal zenékkel.Nem az én világom.Nálam a heavy metal az isten!:D
2013. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 £aRA válasza:
100%

nekem a régi bandák, és az újabbak is ugyanúgy bejönnek, úgyhogy nem hinném:D mindenki mást szeret, de az én korosztályom átlagban a tuc-tuc és dubstep zenékért rajong. nem igazán értem őket, de nem szólom le addig, amég azt nemkl kezdik el szidni, amit én hallgatok. am death metal-t is szeretem, sőt:D

15/L

2013. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért tisztázzuk már a dolgokat: mostani metal/rock nem egyenlő a hörgős zenével, míg a régiek a dallamossal. Régen is voltak kemények rock/metál zenék, és most is vannak dallamosak. Aki szerint így van, úgy nyilatkozik erről a két műfajról, hogy hiányos a tudása...
2013. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!