Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért akar minden fiatal író...

Miért akar minden fiatal író lenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 12:31
1 2
 1/14 Honorare válasza:

nem mind az akar lenni...

de ha a kornyezetedben meg is... akkor majd ra fognak jonni, hogy nincsen meg mindenkinek kello tehetsege ehhez a szakmahoz...

2012. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Érdekelne, honnan szedted azt, hogy minden fiatal író akar lenni...

Egyébként szerintem általában azok akarnak írók lenni, akik olvasni is szeretnek, és érthető, hogy ők is szeretnének valamit alkotni. Valami olyat, ami beleesik az érdeklődési körükbe.

Valaha én is nagyon szerettem volna írni, de sajnos nem megy. Megmaradtam lelkes olvasónak :)

2012. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
?
2012. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem onnan vette ezt a kérdező, hogy szinte minden nap föltesz valaki egy "Hogy tetszik nektek a regényem/a versem?", "Milyen regényt írjak?", "Hogy kezdjek neki a könyvemnek?" kérdést. Mert tényleg ez van.

Nincs azzal baj, ha valaki írni akar, főleg fiatal korban. Én is írogattam kamaszkoromban, de csak szórakozásból, és nem álmodoztam arról, hogy jaj ez lesz a következő sikertörténet.

2012. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem álmodozni kell... Ha valaki írni akar: Ír. Vért izzad, szenved, kiteszi a kritikának, megemészti, hogy elb*szta, és újraírja, megint vért izzad. Aztán vagy lesz valami, vagy nem. A fiatalok pedig véleményem szerint csak elidegenülnek a világtól, nem tudják kibeszélni a dolgaikat, ezért írnak. Akarom mondani firkálnak...
2012. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb csak írók SZERETNÉNEK lenni. AKARNI a dolgot teljesen más dolog!
2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Keitha válasza:

Osztom az előzőek véleményét. Az hogy valaki író akar lenni, nem biztos, hogy az is lesz. Ez olyan, mint gyerekkorban a gyerekek többsége az mondja, hogy én rendőr leszek vagy tűzoltó, színész...stb. De nem lesz az. Én 12 vagyok, és író. De én nem szeretnék, hanem AKAROK író lenni. Nekem ezzel terveim vannak, álmaim. Ez egy nagyon kemény meló, de aki szereti, csinálja. Ennyi.

U.I: A mai fiatalok még olvasni sem hajlandók, nem még írni :)

2012. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is fiatal vagyok (18 2 hónap múlva leszek 19) és kib@szottul nem akarok író lenni maximum rapp szövegeket írni vagy rapper lenni de egyébként válalkozói irányba kacsingatok. Nem tudom honnan jött ez az agyrém..
2012. nov. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert már elég tűzoltó,rendőr,mozdonyvezető,tanár és programozó van és utcalány van !
2012. nov. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mert már elég tűzoltó,rendőr,mozdonyvezető,tanár és programozó van és utcalány van !"


Nem igaz! Léhűtő van sok. Pl. politikus.

2012. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!