Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kezdő írók, titeket érdekelnek...

Kezdő írók, titeket érdekelnek kiadók?

Figyelt kérdés
Na, szóval, mindenki azt mondja nekem, hogy ma már hülyeség kiadót alapítani, úgyis terjed az ebook, bár szerintem Magyarországon ez nem olyan jellemző még. Szerintem a kezdő írók nagyon örülnének egy kiadónak, ami nem veri át őket, igényes, és eljutnak a kiadványai a nagy áruházakhoz.
2012. okt. 3. 23:11
 1/6 Somogyi Sarolta válasza:
Szerintem minden kezdő író álma az, hogy létezzen hazánkban egy ilyen kiadó.
2012. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is, bár biztos nehéz is ilyet csinálni, különben tele lennénk vele.
2012. okt. 4. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha létezne egy ilyen, kiadatnám az írásaimat. A jelen körülmények között nem is próbálkozom. A saját szórakoztatásomra írok, és néhány közeli rokonéra, barátéra. De ha létezne egy ilyen kiadó, akkor voltaképpen megpróbálnám.
2012. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nyilván szelektálnának. szóval mindent nem adnának ki.
2012. okt. 4. 23:03
 5/6 Somogyi Sarolta válasza:
Ezen én is gondolkoztam, hogy gondolod hogy mindent kiad. Válogatáshoz a legjobb az a szöveg amit én olvastam valahol, egy intelem az íróknak: Ha az életedről írtál regényt akkor mutasd meg anyádnak őt biztosan érdekli. Valahogy így szólt, és szerintem ez egy jó szanálás.
2012. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzunk egy félreértést: NEM ad ki mindent. Arra gondolok, hogy sok sikeres kiadó szóba sem áll a kezdőkkel. A rossz kezdők itt sem rúgnak labdába.
2012. okt. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!