Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fontos! Melyik könyvkiadónál...

Fontos! Melyik könyvkiadónál próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy könyvem, amit én írtam, akiknek eddig megmutattam, mindenki azt mondta, hogy adassam ki, de nagyon félek tőle, hogy esetleg lenyúlnák, meg ilyenek, melyik könyvkiadónál érdemes próbálkoznom? Ha valakinek van tapasztalata létszi írjon!
2012. jan. 14. 15:38
 1/10 anonim válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne. :// Mondjuk egy könyvkiadó nem fogja "lenyúlni", jobb a személyes megbeszélés.Kérdezd meg a szüleidet! Nekem is apukám intézi.


14/L

2012. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem merem megmutatni a szüleimnek, itt a bökkenő, rettegek tőle, hogy egyszer elolvassák, ezért is szeretném álnéven kiadni... ígyhát azt hiszem várok amígy 18 nem leszek :D
2012. febr. 6. 20:25
 3/10 anonim válasza:
Értem, hát nekem sem olvassák el, csak intézik. xD
2012. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D az úgy jó, és a szüleid már értek el valamit? Úgy értem, neked (szüleidnek) biztos van már valami tapasztalatotok, hogy kellene hozzáfognom?
2012. febr. 14. 19:30
 5/10 Nagy László Miklós válasza:
A véleményem az, hogy amennyiben írtál egy könyvet, azt mindenképpen érdemes megmutatnod, nem csak a szüleidnek, hanem néhány közeli barátodnak is. Nem feltétlen fontos az egész művet, hanem részleteket. Mondjanak elsőnek is véleményt róla. Az, hogy milyen témáról írtál, nem lehet akadálya annak, hogy a szüleid olvassák. Ugyanis azért a felnőttek sok mindenben tudnak segíteni. Nem kell szégyenlni azt hogy írsz, inkább legyél rá büszke.
2012. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit írtál. Minen kiadónak van egy profilja, amihez neked kell alkalmazkodni.
2012. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közeli barátok már köbö mind olvasták, de a szüleimnek valahogy, nem tudom, nem megy, a könyvem az én kis világom, ha nem is konkrétan az én saját történeteimmel, de az én érzéseimet írtam le, és félek ezt megmutatni nekik, ez már nagyon nagy megnyílás lenne, és én ellől félek, úgy, hogy az emberek nem tudják, hogy konkrétan én vagyok az, úgy jó, de ha tudják, hogy én írtam, azt úgy nem merem...
2012. nov. 9. 20:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen teljesen normális lányról szóló, semmi fantasi vagy sci-fi nincs benne, de nem az a szent johanna gimi féle, a lány zárkózott, és volt egy haláleset, meg egy beteg kishúg, inkább az elmúlást próbáltam megragadni :D hát nem olyan lett mint ahogyan azt elképzeltem, de az emberek szerint így is jó :D
2012. nov. 9. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Pályázz az Aranymosón vele. Az a Könyvmolyképző alá tartozik, szóval jó esélyed van egy ilyen jellegű írás kiadására, ha az tényleg jó, és keresztüljutsz a rostáján.
2012. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom :D köszönöm :D
2012. dec. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!