Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan lehetnék luxushajón...

Hogyan lehetnék luxushajón énekesnő?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szétett lábak, szétett lábak és ismét szétett lábakXD Ha tudsz énekelni akkor kezdj el valahol szárazföldön énekelni aztán keress luxushajót ahol elmondhatod mit szeretnél és már nem vagy kezdő énekes. Ha van szerencséd akkor felvesznek illetve meghallgatnak.
2012. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De hol keressek hajót?

Énekelek, van egy együttesem, és fellépni is hívnak.

Viszont még nem vagyok 18.

2012. jan. 19. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Interneten például? Csomószor keresnek luxushajókra személyzetet, elmész egy olyan válogatásra és elmondod mit akarsz. De szerintem 18 év alatt nem fognak sehova sem vinni. Azért sok szerencsét.

Nem akarlak megbántani, de amíg nincs annyi önállóság benned, hogy interneten megnézd milyen cégek vannak akik luxushajóra közvetítenek embereket, felhívd őket és érdeklődj a lehetőségeid felől, addig ne akarj elszakadni otthonról. Tényleg nem bántásból.

2012. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár neten, de nagyon vígyázni kell az ilyesmivel! Nagyon mocskos világban élünk. Keress, de óvatosan és ne felelötlenül. Az internet legegyszerűbb és gyors elérés. Ha jó helyen keresgélsz. Vagy egy másik megoldás is, hogy létesítesz kapcsolatokat, de ez sokkal nehezebb.
2012. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már nem otthon élek, de mindegy. :)

Amúgy meg körülnéztem interneten, de sehol sem találtam olyan felhívást, hogy zenészt keresnének. Mindenhol csak pincérre, takarítóra volt szükség...

2012. jan. 19. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy fogsz olyan felhívást találni. Ezeket az állásokat általában nem hirdetik meg a nagyközönségnek. Azért kell kérdezni, kérdezni. Esetleg küldhetsz demót is nekik telefonos egyeztetés után. Gondolj bele, hogy ha meghirdetnék akkor hány százezer ember jelentkezne (lásd X faktor, megasztár, hasonló kultúrműsorok). Te meghallgatnál annyi embert?:)
2012. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondja az előttem lévő. Nem szoktál gondolkozni ahogy látom. Neked kell szólni vagyis hirdetni saját magad:) Így tényleg nem leszel énekesnő luxushajón. Jelentkezz és ha nemet mondanak menj a másikhoz. Ha sehol nem kellesz akkor keress más munkát. Legyél már élelmesebb.
2012. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan igazi luxushajón nem tudom, de én dolgoztam folyami hajón, az egyiken egy magyar páros szolgáltatta a műsort legtöbbször, egy pasi, aki elmúlt 60 éves, ő szintetizátorozott meg énekelt, és egy 20-onpáréves leányzó. Ő csak énekelt. Csodálkoztam, mert nem volt szép, inkább olyan dekoratív. Alakja semmi, csapott, keskeny vállak, nulla mell, nagyobb fenék és combok. Mégis ők voltak a zenészek.

Mondjuk széles repertoárral rendelkeztek, tehát szerintem ez a kulcs a jó hangon kívül, és mivel a vendégek főleg németek, de néha franciák voltak, ezért tudtak német és francia dalokat is. A vendégek az idősebb korosztályból kerültek ki, 50-es, 60-as éveikben járó utasok, olykor még idősebbek, tehát azokat a német ill. nemzetközi slágereket énekelték, amik az ő fiatalkorukban voltak népszerűek.

Mivel főleg Mo.-ról toborozták a személyzetet, ezért nem hiszem, hogy olyan nehéz dolguk lett volna énekesként felvételt nyerniük, hiszen azt a tudást, amit ők képviseltek, szerintem kevesen mutathatták fel rajtuk kívül. Ugye, sok énekes a manapság divatos zenéket adná elő angolul. És ott nem ez volt a kívánalom.

Azonkívül ők egy összeszokott duó voltak, korábban is együtt dolgoztak, énekeltek.

2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az arca sem volt nagy szám a csajnak, sőt, teljesen fiús frizurája volt. Nem volt egy nőies jelenség, szegény. De ez nem számított.
2012. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!