Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csináltam egy stencilt /Chris...

Csináltam egy stencilt /Chris Martinról/ Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Nem a legjobb, de nem tudom, hgy mit rontottam el. Mit javítsak rajta?


2012. jan. 18. 20:14
 1/10 anonim válasza:
a fogait!
2012. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hümm hát igen, azt mondjuk eredetileg nem is raktam bele, de aztán nélküle se tetszett meg vele sem...
2012. jan. 18. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
meg a fülét is eltüntetted a nyakával együtt...
2012. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt kézzel csináltad? Képszerkesztővel szebb lenne.
2012. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát képszerkesztővel én nem tudtad rendesen... na minden, a lényeg h ezt még gyakorolmni kell :)
2012. jan. 18. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogak, jobb szemöldök, szeme (nincs szemhéja például. És az orrnyereg? Én az arca jobb oldalán lejjebb vinném az állkapcsát is:) és egy fokkal kevésbé markánsra csinálnám. Próbálkozz:) És világosabb lehetne a szeme és a szemöldöke. Ha alaposan megnézed, akkor van jó pár olyan vonal, árnyék, bemélyedés és vonás ami az ő arcán szerepel, a te műveden pedig nem. Ha ezeket is megpróbálnád hozzátenni, szerintem jobban hasonlítana.
2012. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csináltam gyorsan egy párat PhotoFiltre-vel, csak az effektekkel, kézzel nem igazán nyúltam bele:

[link]

2012. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ezek jók. Tudtam én, hogy kell az a szemhéj szegénynek:D
2012. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezek nem stencilek. A stencil lényege, hogy kézzel kivágható formát kapjunk, amelyet kivágva és lefújva sprayfestett alkotás születik. Tudom, hogy az enyém nem profi, de legalább stencilszerű.
2012. jan. 20. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, gondoltam, hogy valami ilyesmihez kell, de én ezeket nem végeredménynek szántam, csak kiindulási alapnak.
2012. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!