Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » "Chris Barry trükkjei" vélemén...

"Chris Barry trükkjei" vélemények, szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam és nagyon elképesztő/fura dolgokat csinált...

Szerintetek tényleg igaz?


2011. nov. 8. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem.

Teljesen valótlannak tartom.

2011. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki az?
2011. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mentelista...hipnózisokat csinál emberekre

Discovery-n megy minden hétfőn este... Olyakat csinál hogy megy az úton az ember és mondja neki hogy álj! és ugy áll egy helybe 10percig meg stb érdekes:D

De én sem hiszem el...

2011. nov. 8. 15:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek olyan dolgok, mint bármelyik bűvésztrükk. Lehetetlennek tűnik kívülállóként, de ha elmondaná a fickó a nyitját a dolognak, meg hogy mennyit tanult ő ahhoz, hogy meg tudja csinálni, mindjárt pofonegyszerűnek tűnne. Igaz, én csak egy adást láttam, abban pont hihető, metakommunikációval kapcsolatos trükkök voltak.
2011. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy elmondja... Persze van amikor én sem hiszem el, mert meglehet rendezni, és számomra nem racionális a magyarázat, de szerintem általában nem trükk amit csinál, hisz én is kipróbáltam már néhány dolgot.
2011. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem egy manipulatív szemétláda.
2011. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! Olvasd csak el a kérdésed!!!:D:D

Nos?:D Chris Barry TRÜKKJEI!!:D Egyértelmű.:))

2011. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 x) ***** válasza:
89%
Keith Barry... De egyébként talán lehet egy kevés köze az ezotériához, de valószínűleg amit a TVben látunk, csak megtévesztés.
2011. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Amit a tv-ben látsz az kicsit el van túlozva szerintem, de ugyanakkor igazak. Kezdjük az elején. Milyen képességeit használja? Az egyik amit használ a telepátia. Nos a telepátia létezése tudományosan is bizonyítva van szóval az egy létező jelenség, csak fel kell fejleszteni, mint minden képességedet fel lehet hosszú nehéz évek során. A másik képessége a mentalisták alapképessége az arcelemzés. Az arcelemzés + telepátia kombinációjával valóban meglehet ezeket csinálni, de mint említettem amit a tv-ben látsz az túlzás. Szóval nem fogja egy véletlenszerű embernek kitalálni 2 perc alatt a pin kódját meg stb. Persze meg lehet csinálni szerintem is csak ezt kicsit eltúlozzák így a műsorban. Szóval igen, igazak ezek a trükkök. Remélem segítettem.
2011. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sok "trükkjét" el is magyarázza. (pl. amikor kérdezte, hogy hány évesen volt először barátja), de tényleg van ami kicsit hihetetlen.
2011. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!