Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » "Chris Barry trükkjei" vélemén...

"Chris Barry trükkjei" vélemények, szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam és nagyon elképesztő/fura dolgokat csinált...

Szerintetek tényleg igaz?


2011. nov. 8. 15:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Aha értem van köztetek aki tud ilyet?:D

És igen köszönöm sokat segítettetek.:)

2011. nov. 9. 13:49
 12/15 A kérdező kommentje:
pl 16:17-es...
2011. nov. 9. 13:49
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges, mert sok trükkjében nonverbális (nem szóbeli) "telepátiát" használ. A telepátiát azért raktam idézőjelbe ,mert nem úgy kell értelmezni, hogy gondolatokat küld át ,hanem ,hogy a tudatalattidra megy nonverbális módszerrel. Igen hihetetlennek hangzik de csak azért mert ezeket a jeleket misem veszük észre. (pl.:3-ast mutat a kezével) Erre a legjobb példa a kártyásos rész.
2011. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A tudat alattit nehéz megmagyarázni, én úgyfogalmaznék olyan információ amit az agy nem dolgozott fel, nem tudunk róla és nem is tudjuk előhívni mint a többi gondolatainkat, információnkat. De egyes jelek hatására átveszik rajtunk az uralmat (igaz még akkor sem tudunk róla) pl.: ez pl olyan hogy ismerős ez a szó ,de nem tudom honnan (nem teljesen jobb példa ennél kicsit mélyebb értelemben gondolom :D Remélem kicsit segítettem megértened és elhitettned
2011. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Hülyeség az egész. Telepátia meg nem létezik.
2011. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!