Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ész vagy szív? Ti melyikre...

Ész vagy szív? Ti melyikre hallgatnátok? Nemzeti érzelműek válaszűt várom nem a sok cionistáét!

Figyelt kérdés
Letiltották rólam a radikálpólóimat az iskolában, mondván h a Nagymagyarország tiltott önkényuralmi jelkép.( ami minden magyar tudja nemígy van!!) Hallgassak a szivemre és hordjam továbbrais vagy az eszemre, és tegyem le őket?
2011. dec. 17. 07:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A 3. nak üzenem hogy ez nem magamutogatás, hisz jogosan teszem, mert a kortársaim közt aligha van ilyen, és (több-kevesebb sikerrel) próbálom sugallni, hogy belőlük kiveszett az egészséges hazaszeretet is, nem még az, amibe engem beleneveltek. És az iskola sem "biztonságos környezet" hiszem (lány létemre) többször fizikai bántalmazás is ért hol romák, hol zsidók részéről, így nem is csodálkozom hogy ilyen lett a világnézetem 16 éves koromra.

Nem mondom h ha valaki nem olyan mint én, akkor zsidópárti. Tudom, a zsidók közt is vannak végtelen rendes emberek. És szomorú, hogy az osztálytársam Durex-es pólóját, illetve a Che-Guevara-s pólót nem illeti ilyen bánásmód. :/

2011. dec. 18. 07:31
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Fizikai bántalmazás ért??? ZSIDÓK részéről??? :DDDDD Szerintem te még életedben nem találkoztál zsidóval.
2011. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó!


A zsidó középiskolás ugyanolyan emberk(e), mint a többi. Ő sem mindig "békegalamb": tud verekedni is. Ugyanaz teszi, amit más is: jót és rosszat. Nem "misszionárius" és fennkölt: E M B E R (és ráadásul fiatal). Miért ne érhette volna bántás a Kérdezőt, ha Nagy-Magyarország pólót viselt? Tökéletesen elképzelhető ez - oda/vissza. Persze, hogy jobb lenne nem verekedni, acsarkodni, hanem KIBESZÉLNI a dolgokat..Na majd, talán, ha felnőnek ezek a gyerekek (szívesen lennék közöttük, - mondjuk egy fehér asztal mellett - "mediátor"..izgalmas élmény lenne.)

2011. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arra akartam célozni, hogy Magyarországon igen kevés olyan zsidó van, aki nyíltan és agresszívan, külsőségekben is felvállalja a saját identitását - vidéken talán egyáltalán nincs is. Főleg egy Nagy-Magyarországos póló miatt. Én sosem találkoztam ilyennel. Ha valaki emiatt bántotta a kérdezőt (aki ráadásul lány, ha jól veszem ki! de amúgy elég antiszociális személyiségnek tűnik) az legfeljebb valami szélsőbalos punk lehetett.
2011. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én sem találkoztam még itthon zsidóval, kötve hiszem, hogy belekötöttek.
2011. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elhihetitek hogy belémkötöttek. És konkrétan olyan szöveggel hogy: "miért nem a saját országod van a pólódon" 14 éves voltam. :/ Nem tudtam hova tenni, és a szüleim sem. A cigányok miatt pedig osztályt is válottam, mert eltörték az állkapcsom...://
2011. dec. 24. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!