Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet olyan ember lenni...

Hogy lehet olyan ember lenni mint Fluor és SP?

Figyelt kérdés
Senki sem tudja hogy honnan jöttek és hogyan lettek hiresek de a helyzetük eléggé irigylésre méltó..
2011. dec. 15. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
én spec nem irigylem a helyzetüket. Van syját életem amivel foglalkozzak, őket meg épp lexarom hogy élnek halnak e.
2011. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például az nem árt, ha meg tudsz fogalmazni egy mondatot értelmesen.
2011. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
gondolom valami protekció de talán csökkensd az iq-dat kettes számjegyűre adj ki valami szar számot és kész
2011. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Le kell szopni a megfelelő embereket.
2011. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kategória fail, mert fluor meg sp minden, csak nem művészet.
2011. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lehettek ilyen vakok!


ezek az emberek olyan átlagos emberek voltak mint mi. kapcsolatokkal vagy kiéhezett menedzserekkel bekerültek a médiába. mivel is? hát volt valami érzékük a zenéhez (elég legyen annyi hogy mondjuk nem énekeltek hasmisan) és fel lettek istenítve. az ilyen sztárok mindig pénzcsinálás érdekében lesznek híresek, az ilyeneket csakis egy réget a vak tizenévesek szeretik, és általában sok "utálójuk" van.

azért szerepelnek mindenhol ők mert ezért is sok pénzük van.

Steiner Kristóf is adja a hülyét a tévében, mindent eljátszik de én már beszéltem vele (nem mint rajongó) élőben nem a kamerák előtt és teljesen intelligens ember.

amúgy meg könyveket is írt, és tehetséges. (a melegek általában azok..)


mindig van olyan a celeb akit lehet utálni, akit lehet isteníteni. de pont azért mert nincs sok tehetség bennük, pont ezért keresnek új arcokat. belőlük majd mégtöbb pénz lesz, és Sp és barátai szépen el lesznek felejtve.

teljesen hétköznapi srácok, de a pénz miatt megéri mindent. ill. az ilyen emberek jól spekulálnak, nehogy azt hidd "hogy véletlen szólta el magát" vagy valami. minden előre ki van találva a figyelemkeltés a média, a bulvár = a pénz számára.

2011. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A 21.10-esnek üzenem, hogy egyáltalán nem a menedzser fedezte fel SP-t, mert ő amit elért azt mind magának köszönheti. Ő már 10-12 éves korától küzd azért, hogy valamit elérjen az életben.. És menedzser,kiadó még csak 1-2 éve van mögötte.. Addig mindent magának csinált.. Szóval egyáltalán ne kezdjétek el azt mondani hogy a menedzser miatt van a sikere, mert ez egyáltalán nincs így. És Fluor Tomi esetében sem, mert már ő is nagyon régóta tolja a szövegeket attól függetlenül, hogy eddig nem volt híres hanem a Partiarc hozta neki meg a sikert valamint a Mizu, ami szerintem egyáltalán nem jó én speciel a régi Fluor Filigrant jobban szerettem, mert jobb szövegeket tolt, rappelt, inkább az underground stílushoz sorolnám, viszont nekem már nem tetszik amit csinál... Hogy lett egy nagyon jó undergroundos gyerekből egy olyan aki elnyígja nekünk a mizut.. Szóval szerintem mindketten megdolgoztak azért, hogy elérjék a sikert... És mindenki tudja hogy honnan jöttek éps milyen rögös út vezetett a sikerig.. Ez nem olyan siker, hogy anyuci apuci fizet azért, hogy a gyerek híres legyen... De ez az én véleményem...
2011. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!