Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem írnak hozzászólásoka...

Miért nem írnak hozzászólásokat a képekhez, csak csillagoznak?

Figyelt kérdés
Egy magyar nyelvű művészeti oldalon van lehetőség egytől tízig csillagozni a feltöltött képeket. Hattól tízig pozitív visszajelzés a csillagozás, ettől lentebb negatív. Hozzászólásokat viszont vagy nem írnak, vagy kritika, ami azt jelenti, hogy ők bezzeg hogy csinálták volna másképp. Ráadásul nem veszik figyelembe, hogy nem mindenki profi, hanem vannak kezdő rajzosok, és az ő kedvüket örökre elveszik a rajztól túl éles kritikáikkal. (Nem én vagyok, én nem vagyok se kezdő, se profi).
2011. szept. 22. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom, aki látja a képet, nem tudja, hogy kezdő az az alkotó és/vagy sérülékeny a lelke, csak azt, hogy ez egy rossz kép vagy nem felel meg az ízlésének. Nem áll le magyarázkodni, mert az idejébe kerül és annyira nem érdekli, csak ad rá egy pontot.

Minden művésznek át kell esnie azon, hogy lehet otthon házizseni, de egy-egy új közösségben más mércék vannak és ismeretlenül őszintébb a kritika, mint barátoktól.

Ha igazán ez az, amit szeret csinálni, ettől nem fogja abbahagyni, hanem ösztönzőleg hat, hogy még jobb legyen.

Ha viszont kisgyerekről van szó, ülj le vele és bátorítsd, hogy mire felnő, sok gyakorlással ő még sokkal jobb lehet, mint azok, akik kritizálták.

2011. szept. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!