Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kertész Imrétől visszavették...

Kertész Imrétől visszavették a Nóbel díjat?

Figyelt kérdés

Ez a hír ütötte meg a fülemet a minap. Utána néztem a neten találtam is oldalakat ahol ezt igazolják, indokolják. Ám a nobelprice.org on benne van Kertész Imre neve. Mi akkor az igazság? Azt elképzelhetőnek tartom, hogy ezt az egészet titkolják mert ugye ha megtörtént ez nem kedvezne az image-üknek. De ha nem igaz, akkor is kell hogy valami alapja legyen! Mit tudtok erről?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 3. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Már az első pár mondat után lehet tudni. Mi az, hogy egy gyerek szemszögéből, gyatrán írt mű. Hát ha akkor még gyerek volt, akkor hogyan másképpen láthatta volna.

Nekem tetszett, és büszke voltam rá, hogy megkapta a Nobel díjat, bár miután kiolvastam a könyvet, bevágtam a sarokba, hogy milyen egy naív ez a fiú, de hát ez a regény lényege, érzelmeket kiváltani.

A kuruc meg nem tudja, most büszke legyen-e egy magyar Nobel díjasra, vagy inkább támadja a zsidóságot, meg a holokausztot.

2011. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!