Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kertész Imrétől visszavették...

Kertész Imrétől visszavették a Nóbel díjat?

Figyelt kérdés

Ez a hír ütötte meg a fülemet a minap. Utána néztem a neten találtam is oldalakat ahol ezt igazolják, indokolják. Ám a nobelprice.org on benne van Kertész Imre neve. Mi akkor az igazság? Azt elképzelhetőnek tartom, hogy ezt az egészet titkolják mert ugye ha megtörtént ez nem kedvezne az image-üknek. De ha nem igaz, akkor is kell hogy valami alapja legyen! Mit tudtok erről?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 3. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz, és jól tették.


[link]

2011. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Alapja meg van, mert elég ratyi mű a Sorstalanság. De am én sem tudom hogy most akkor visszavették-e vagy sem tőle.
2011. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 rémuralom ***** válasza:
94%

Városi legenda, az alapja az, hogy sokan szeretnék, hogy ez így legyen.

És tanuld meg: weboldalak, újságcikkek, tv-riportok, könyvek SEMMIT nem bizonyítanak, legfeljebb azt, hogy van írás, nyomtatás, internet és televízió. Amit te olvastál, az nem igazolja a Nobel-díj visszavételét, csak állítja.

2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Humor rovat. Haha!
2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De várj a cikk alján ez is ott van:


(Gy.k.: a cikk NEM véletlenül került a Humor rovatba!)


Én sem lennék boldogtalan ha elvették volna tőle, de azért a lóvét is be kéne hajtani tőle. Úgy lenne az igazi. :)

2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igen én is itt olvastam. Én nagyon tág látószögű ember vagyok. Sok mindent elhiszek a kurucinfónak, de sokmindent nem. Valljuk be azaz oldal sem egy igazmondó juhász. Ezért néztem utána jobban, de nem osk sikerrel.

Másodiknak: Ebben tökéletesen egyetértek! A médiából még az időjárást se hiszem el. Ezért zavarodtam össze, hogy akkor honna tudnám meg igazán? Felhívom Imrét? Nem hiszem hogy ő ezzel dicsekedne, nem ismerné be (ha így lenne) és ugyan ez van a swed nobel központal is.

Szebb jövőt!

2011. szept. 3. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

"De várj a cikk alján ez is ott van:


(Gy.k.: a cikk NEM véletlenül került a Humor rovatba!)"


Nem hát! Azért került a humor rovatba, mert humornak szánták a szerkesztők! Ezt pedig azért írták oda a végére, hogy ezt a balf@szok is megértsék, de ez mégis hiábavaló volt sajnos. :-(

2011. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rémuralom ***** válasza:
46%
Az időjárás-jelentést nem hiszed el a médiának, de egy médiahekket, ahol a cikk legvégén ott van, hogy ez egy médiahekk, simán elhiszel. Gratulálok. Vagy a kuruc.info nem része a médiának?
2011. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondtam egy szóval is hogy elhittem? Pont az ellenkezőjét állítottam az előző kommentekben. Meg a kérdés magyarázatánál is! Gondolkodj és olvass, aztán írj. Köszönöm.
2011. szept. 3. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:

azért ha valakiben a cikket olvasva, és főleg még a végén lévő felirat ovlasása után is még felmerül valamiféle kétség, hogy lehet, hogy akkor ez mégis igaz, az nem éppen "tág látószögű" ember, arra más elnevezések vannak, a legkedvesebb szó a naív lenne.


amúgy meg Nobel-díj.

2011. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!