Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik a "festményem"?

Hogy tetszik a "festményem"?

Figyelt kérdés

Hello. Azért teszem ki ezt a kérdést, mert kíáncsi vagyok olyan véleményre is, amit nem az ismerőseim mondanak, mert ők elfogultak. Negatív kritikát is elfogadok.

15/L


[link]


2011. aug. 5. 22:18
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat. :) Már nem festek bele se házat, se napot, se méhecskéket, mert nem sikerülne túl jól, azthiszem. Majd egy másik képen figyelek arra, hogy ne maradjon üresen a felső rész sem.


Utolsó: Köszönöm a dicséretet. Igazából egy képről jött az ötlet, de nem a képet másoltam le. :)

2011. aug. 7. 22:52
 22/28 anonim ***** válasza:

20:05


Gondolom történelem terén nem vagy otthon. Mielőtt uralkodóvá koronázták volna, Seondeok festményt kapott egy nagykövettől. Azt mondta, hogy szép a virág, amit ábrázol, de nincsen illata. Ha lenne illata, akkor rajzanának körülötte a méhecskék, a lepkék. Rendkívül okos volt, frappáns válaszán is meglátszott tudása, így alkalmassá vált a trónra. EZÉRT igazán nem kellett volna lepontozni!

2011. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Zseniális!!!6 évesen festettem ilyet.
2011. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem tudom, hogy tehetséges festő vagy-e, de ha igen, akkor már akkor is profi voltál. ;D
2011. aug. 8. 21:53
 25/28 anonim ***** válasza:
mennyi irigy ember van itt =/ 6 évesen??Nagy a szád,akkor mutasd hogy rajzolsz most!
2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

szerintem nem olyan jó, nem tetszik, a színek sem, olyan egyhangú, unalmas

19/L

2011. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
k.rvasz.r, ilyet ne fess többet. szimmetria, rossz színek, szar ecsetkezelés. de ne keseredj el, lehet hogy bkv ellenőrként megtalálod önmagad!
2013. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valami 6 évesen festett ilyet, még nem biztos, hogy irigy vagy kamuzik. Durva, de én is ismerek ilyen embereket.


Méhecske azért nem kell rá, mert akkor már giccses lenne. És ajánlom, hogy legközelebb ne ilyen papírra, hanem egy kicsit drágább, de minőségibb aquarellpapírra fess!

Amúgy gyakorlásnak nem rossz. Gondolom, azóta is festettél. Megmutatnád, most hogy festesz/rajzolsz? Érdekel, mennyit fejlődtél, két év alatt sokat lehet.

2013. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!