Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik a "festményem"?

Hogy tetszik a "festményem"?

Figyelt kérdés

Hello. Azért teszem ki ezt a kérdést, mert kíáncsi vagyok olyan véleményre is, amit nem az ismerőseim mondanak, mert ők elfogultak. Negatív kritikát is elfogadok.

15/L


[link]


2011. aug. 5. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szaki, de mint laikus, nekem nagyon tetszik.

Ügyes vagy!!! :)

31N

2011. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nekem is nagyon tetszik, bár valami megfoghatatlan űrt érzek benne, vagyis valamit még hiányolok róla, talán a távolban egy kis házikót mondjuk, vagy egy gólyát. De összességében a virágok szépek a fű szép rajta, és a Nap sárga sugarai is. Ja, és nem bántásból mondtam, én így gondolom, ez a véleményem. :)
2011. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Még gyakorolj sokat, de nem rossz... Egy kicsit a térbeliséggel játssz jobban, illetve a lap fele tök üres... Azt ne hagyd... vagy legyen nagyobb a minta, vagy töltsd ki a hátteret is... De egyébként határozottan jó, és 15 évesen meg pláne... Tanulgasd... Megvan benned a lehetőség... Szerintem... De én sem vagyok műértő, csak műkedvelő...
2011. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy a korodhoz képest
2011. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%

Rossz színhasználat, rossz kompozíció, meg semmit mondó az egész.


Persze egy laikusnak tetszik, hogy "jé, de szép virágok", de ettől nem leszel festő.

2011. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

a kompozíció jó, egyáltalán nem zavaró az "üres" rész, mert azt ügyesen megtöltöd a tónusok játékával.

("házikót" meg nehogy megpróbálj rászerkeszteni, mert azzal agyoncsapod az egészet... :)

ügyes a virágok elhelyezése, hajlása.

jó a színválasztás.

ennyiből azonban nem megállapítható, hogy csak "ügyes" vagy, vagy több is van benned. mindenesetre érdemes foglalkoznod a képzőművészettel.

2011. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szia, én is 15 éves vagyok. Nekem nagyon tetszik a rajzod, bár én a háttereret hiányolom, egy lenyugvó napot tudok elképzelni a virágok mögé. Nagyon ügyes vagy, csak így tovább! Egyébként én is szeretek müvészkedni, csak én rajzolni szoktam, de most meghoztad a kedvemet a festéshez, lehet, hogy holnap megpróbálom! :)
2011. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, azért kemény kritikát mondott, biztosan egy hozzáértő, de attól ne tőrj meg, nagy festők művére is egyes hozzáértők azt mondják, hogy s**r és mégis 50 milliókat is képesek fizetni a festményért. Attól függ, kinek mennyire értékes az, milyen értékkel bír számára.
2011. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

("házikót" meg nehogy megpróbálj rászerkeszteni, mert azzal agyoncsapod az egészet... :)

meg lenyugvó napot se!

2011. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat, időközben írt más is, az utolsó előtti hozzászólót a 22:44-esre gondoltam.
2011. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!