Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik a "festményem"?

Hogy tetszik a "festményem"?

Figyelt kérdés

Hello. Azért teszem ki ezt a kérdést, mert kíáncsi vagyok olyan véleményre is, amit nem az ismerőseim mondanak, mert ők elfogultak. Negatív kritikát is elfogadok.

15/L


[link]


2011. aug. 5. 22:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan semmilyen.
2011. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kb mint egy 14-16 éves kezdő.


Semmi xtra..

2011. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Hát ilyet én is tudok, nem nagy szám...

11/L

2011. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
nekem külön tetszik a perspektíva, olyan mintha a földről néznénk. Meg a fűszálak árnyalatai is jók.
2011. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó a kép de az látszik, hogy a jövőben jó képeket is alkotni fogsz. Szóval az ígéret benne van. De egy kép. Nem kép.
2011. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem kell erre semmiféle házikó! Viszont, ha az ég kicsit átmenetes lenne, mint a valóságban, nem tűnne üresnek annyira az a tér. A színvilága jó, kicsit bizonytalan az ecsetkezelésed. Viszont ez a zöld a természetben nem nagyon létezik magában, vagyis inkább nem zöld szárú növényeknél. Inkább fenyveshez való. Ne csak egy vastagságú ecsetet használj!
2011. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kritikákat. Tudom, nem vagyok Picasso, és nem is sűrűn festek, csak megjött a kedvem hozzá, így rááldoztam a dáléutánból pár órát. :)

Örülök, hogy van, akinek tetszik.

A negatív véleményt is elfogadom.

Igazából Napot akartam festeni rá, de úgy gondoltam hogyha meg nem sikerül jól, akkor az egész képet elrontom. De amúgy színátmenetes egy kicsit, felül sötétebb.

2011. aug. 6. 14:00
 18/28 A kérdező kommentje:
*délutánból
2011. aug. 6. 14:01
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Szépnek szép, de túl mű. Nincsenek körülötte méhek. Már pedig akkor a legszebbek/életszerűbbek a virágok, amikor rajzanak körülötte az állatok, mert van illata.
2011. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

nem értem miért akarnak ide házikót,méheket meg ki tudja micsodát.Olyan nehéz elképzelni 5 szál virágot csak úgy a semmiben?

A rajz nagyon szép.Soha nem fogok megtanulni festeni.Meg virágot sem tudok valami jól.Csak portrét,azt is grafittal.Számomra nagy tudomány aki festékkel ilyen szépen tud festeni =)

Jah és még meglehet tudni hogy honnan rajzoltad?Fényképről vagy fejből,esetleg másik festményről? :)

2011. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!