Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rosszak lettek a rajzaim?

Rosszak lettek a rajzaim?

Figyelt kérdés

Hi.

Linkelek két rajzot egyiket fotóról másoltam másikat meg egy másik rajzról. Valahogy az árnyékolás sosem sikerül elég jól, hogyan tudnék ezen javítani?

tt van egy amit fényképrõl másoltam:

[link]

Itt a kép:

[link]


Itt a másik:

[link]


2011. aug. 1. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tényleg szebb, de vedd figyelembe, hogy az nem egy emberi rajz hanem egy számítógépes algoritmus alapján készült. Ilyet szerintem csak egy igazi profi rajzol, ha ehhez viszonyítod a te rajzod nem is olyan rossz, minimum tehetséges kezdő szintjén áll! :) Csak így tovább!
2011. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja lol most lestem meg az első linket csak :) Jó trükk :D
2011. aug. 1. 19:40
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát,,azért raktam be a linket,hogy lásd,hogy a te rajzod az tuti,,és nem kell,hogy tökéletes legyen,viszont ha sokat rajzolsz rá jössz a sok türkre amit nem tanítanak meg,azért ,mert nehogy jobb legyél a tanártól,,ha érted mire gondolok :)
2011. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nincsen tanárom :) Illetőleg volt anno általánosban, de mivel hiperakít voltam egy rossz osztályban így.. meg ugye a suli is vidéki volt, átlagban nem túl jó tanárokkal. A rajz tanítás meg kimerült abban, hogy a tanár felrajzolt egy kockát a táblára és másoljuk le, meg nyári élményt vessük papírra (ezt sose értettem. Elvárják a gyerektől, hogy rajzoljon sokszereplős "strandolós" képet A4-es papírra, ahelyett, hogy kompozíciót tanítanának, meg csendéleteket rajzoltatnának elösször. Mindegy) Lényeg, hogy 17 vagyok és most kezdtem el rajzolgani újra, tehát ez így amit most láttok az a "semmiből" jött kb, ezért kérdeztem, hogy érdemes e foglalkoznom vele.
2011. aug. 1. 20:34
 15/16 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!!! NAGYON IS!!

Nagyon ügyes vagy!És tehetséges!!

Üdv: Trükkös,, :P

2011. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
az első az jól sikerült a másodiknak viszont az arcvonala teljesen nem jó
2011. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!