Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan képes egy középhaladó...

Hogyan képes egy középhaladó banda fellépéseket szerezni?

Figyelt kérdés
Van egy bandánk, az énekesünk öreg róka, tele vagyunk saját számokkal, a zenekar is csak jó zenészekből áll... Eddig 7 zenekart jártam meg ( szólógitáros vagyok) de mind a hetet azért hagytam ott, mert vagy nemtetszett ahogy játszanak, vagy tönkrement... Szóval kritikus vagyok, ez a banda viszont jó ! :) de kimerültünk a kapcsolatokból, nem tudunk jó fellépéseket szerezni...A legutóbbi pl. hatvanban volt, és összesen ha 30 ember nézett minket, már sokat mondtam...Azt már meg se merem említeni hogy budapesten még nem is sikerült fellépni...Ötletek?
2011. júl. 22. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz dolog ez manapság. Ha hobbi szinten toljátok, akkor általában hét közben a legtöbb kisebb helyen fel lehet lépni BP-n. Ha ennél komolyabban szeretnétek, akkor oda már számlaképesnek kell lenni, és a megfelelő ismerettség is alapvető.
2011. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!