Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek a Green Day...

Ilafallu kérdése:

Szerintetek a Green Day tényleg "pózer banda" lett, és "eladta magát"?

Figyelt kérdés
Sok (ex)Green Day rajongótól hallani, hogy Billie-éket már csak a pénz érdekli, és már nem őszintén/jól zenélnek. Vannak, akik visszasírják a "régi szép időket, amikor a GD garázsrockot játszott", pedig szerintem a zenéjük most is igényes, és a szövegeik is tetszenek. Szerintetek?
2011. jan. 26. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én egyet is értek velük meg nem is. Az biztos, hogy a Green Day már teljesen mást képvisel mint anno. Már nem az a fiatalos punk banda, de hát senki se marad örökre gyerek. Már igényesebb zenét játszanak (ez nem feltétlenül jobb), és sokkal inkább divatzenekar. Aki szereti manapság a green dayt annak csak american idiot, boulevard of broken dreams meg 21 guns van, a dookieról meg még csak nem is hallottak. Én spec jobban szeretem a régi zenéjüket, és az egész felállás is jobban tetszett. De most is jók.
2011. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

egy népszerű banda. akkora pénzeket mozgat meg, amekkorát te elképzelni sem bírsz. semmiben nem szenvednek hiányt.

így nehéz őszintén bármiről énekelni, főként mondjuk szegénységről. poltikáról azért még lehet.

az hogy neked tetszik-e nem oszt nem szoroz. szóval ha tetszik hallgasd, ha nem, akkor meg ne. ennyi a történet.

2011. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyáltalán nem adták el magukat, attól hogy valamit esetleg többen is hallgatnak még nem lesz divatzene. Mellesleg a szövegeik nem változtak meg , most is hasonló jellegűek és ŐSZINTÉK mint akkor. A pénz meg valamennyire minden együttest érdekel mert ebből élnek meg!

Ezeket már nem először mondom el, többet nincs kedvem leírni, de a lényeget elmondtam.

2013. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szerintem a kezdetek kezdetén is szår volt a Green Day. Egy hangyányival jobbak voltak, mint manapság, de szerintem régen sem voltak jók. Nyugodtan le lehet pontozni, ez csak magán vélemény.
2019. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!