Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha a...

Mit tennétek akkor, ha a nagymamátokat egy roma banda kikötözné, megverné és kirabolná?

Figyelt kérdés

Nagymamám (76) egy kisváros kertvárosi részén él, sajnos szegény nagyon magányos esténként, s nem tudunk rá megfelelően vigyázni. Egyáltalán nem buta nő, csak (ez korral jár) kezd egyre naivabb lenni.


Múlt hét szombaton sajnos egy öttagú banda kikötözte, alaposan megverte (be is került a kórházba szerencsétlen), és szinte az összes könnyen mozdítható értéktárgyát elvitték.


Egyáltalán nem vagyok cigányellenes, a magyarok közt is van alja-romákéhoz hasonló életmódot folytató ember, viszont ez egyszerűen vérlázító!


Nagyim felületesen ismeri ezeket az embereket, viszont fél elmondani a rendőrségnek a kilétüket, mert már telefonon is halálosan megfenyegették.


2009. aug. 17. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Látva hogy komoly a probléma, én segítséget hívnék. Mivel a rendőrséget nem fogja érdekelni mi van, hívnám a gárdát...
2009. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd el te a rendorsegnek. Sajnos ez nem ritka manapsag ebben a duborgo, ciganybunozesmentes, europai unios orszagban...:S

De persze, kerhetsz segitseget mondjuk a magyar gardatol, esetleg ha van par kopasz,jolszitulalt bakancsos ismerosod, megkerdezhetned toluk,hogy nincs-e kedvuk egy hetvegen kirandulni menni abba a kis faluba?

2009. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hívnám a város összes skinheadjét, és akár pénzért is szétveretném a cigányokat.

De, ha nem az a tipikus cigányoktól rettegő rendőrségetek van, akkor forduljatok hozzájuk.


Szerencsétlen nagyi :S Az én nagyim is ilyen, már ki sem merjük engedni otthonról, inkáb bezárjuk az ajtót, csak ki ne menjen. A cigányok folyton a ház előtt meg a környéken üléseznek, a mamám meg tiszta beteg, gyenge naív... Egy perc alatt széttépnék őt... Mit élhetett át szerencsétlen hölgy.

2009. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
egyetértek az előttem szólókkal.
2009. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szólj pár skinnek és verjétek sz.rrá az egész bandát.

Mondjuk nagyzolásnak tűnhet amit én mondok, ne ezt csináld, de én simán el is tennék 1-2-t láb alól. Nem csak ők tudnak maffiózok lenni! Ezt kéne megmutatni nekik! az az igazság pontozzatok le, de ha minden egyes ilyen eset után hidegre tennénk 2 purdét, 1 hónap alatt jelentős rend lenne az ország minden részén.....ha meg nem, akkor jöhetne a többi is.....gyűlölöm ezt a parazita fattyúnépet -.-

2009. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Spannolj össze egy pár kopasszal, azok már csak a szórakozás kedvéért is elvernének egyet-kettőt. Amondó vagyok, inkább a cigányokat verjék, mint a punkokat...

A rendőrség úgy se csinálna semmit, mert ebben az országban éppúgy nincs cigánybűnözés, mint családon belüli erőszak. Úgyhogy elő a józan paraszti ésszel, nehogy már büntetlenül csinálják a cigók az idős asszonyokkal!! Nagymamádat meg nagyon sajnálom:( Vegyetek neki egy jó nagy kutyát, az majd elriasztja a próbanégereket:D

2009. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Először is legközelebb a jobbikra szavaznék.

Másodszor, mivel a rendörség úgysem tenne semmit, halállbiztos megkeresném őket(persze nem egyedül). Ha nincsenek ilyen ismerőseid, a legtöbb kocsmába találsz ilyen "segítőkész" embereket, akik egy italért cserébe "melléd állnak". Majd jól megleckéztetni őket.

Ha egyik sincs az ínyedre még mindíg van egy megoldás. Keresd fel a megye cigány vajdáját, hátha segít. Ha borsodban él a nagyid akkor mákod van mert a borsodi vajda elég rendes a többi cigóhoz képest.

2009. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:) Igen, Borsodban lakik, ezt nagyon eltaláltad. Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok.
2009. aug. 17. 23:59
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiirtanám a környéken élő összes szénutalványt evett "embert".....

leszarnám hogy gyerek, terhes anya, öreg, a cigányok ilyenek, sose változnak meg! Amíg nem bántják vkimet, addig nyugtuk van....

2009. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Hát én bizony főznék egy jó babgulyást.
2009. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!